Всемирный день борьбы против рака04 Фев 2021Всемирный день борьбы против рака

  Всемирный день борьбы против ракаsp;... ]

Рак грудей28 Сен 2020Рак грудей

  Рак груди А Вы проходите ежегодные профилак [ ... ]

С днем медицинского работника!22 Авг 2020С днем медицинского работника!

Уважаемые медицинские работники! Очень признательны [ ... ]

Поздравляем с Пасхой!19 Апр 2020Поздравляем с Пасхой!

  Поздравляем всех с Пасхой!   Хорошего настроени [ ... ]

С праздником 8 Марта!07 Март 2019С праздником 8 Марта!

С ПРАЗДНИКОМ 8 МАРТА!    

Днепровские чтения11 Июль 2018Днепровские чтения

5-6 июля 2018 года компания «Биосенс» приняла участие в  [ ... ]

УОРО 201821 Июнь 2018УОРО 2018

УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция  [ ... ]

Elekta Unity празднует получение CE марки19 Июнь 2018Elekta Unity празднует получение CE марки

С гордостью сообщаем, что Elekta Unity магнитно-резонансн [ ... ]

Шведско-украинская инициатива по здравоохранению будущего в Херсоне...14 Май 2018Шведско-украинская инициатива по здравоохранению будущего в Херсоне

  26-28 марта компания «Биосенс», представитель Elekta в [ ... ]

С праздником Пасхи!06 Июль 2016С праздником Пасхи!

Компания Биосенс поздравляет всех с наступающим пра [ ... ]

Компания БИОСЕНС приняла участие в ежегодной конференции ESTRO 31 в Барсело...06 Июль 2016Компания БИОСЕНС приняла участие в ежегодной конференции ESTRO 31 в Барселоне

В мае 2012г. в Барселоне (Испания) прошла ежегодная кон [ ... ]

Конференция радиационных онкологов 30 июня - 1 июля 2016...02 Июль 2016

30 июня - 1 июля 2016, Ужгород В конце июня этого года в У [ ... ]

XIII съезда онкологов и радиологов Украины ...29 Май 2016

26-28 мая 2016, г. Киев Конец мая собрал в Киеве ведущих  [ ... ]

ESTRO 3509 Май 2016ESTRO 35

29 Апрель-03 Май, 2016, Турин, Италия   ESTRO является ме [ ... ]

Другие статьи
0004

004

Форум ESTRO 25 квітня, 2015 рік, Барселона, Іспанія

Elekta знову оновлює стандарт в радіохірургії головного мозку Leksell Гамма Knife® Icon™, який ще більше підвищує точність радіохірургії з адаптивною системою DoseControl ™. Leksell Гамма-ніж Icon™* - система останнього покоління для стереотаксичної радіохірургії головного мозку, яка не тільки зберігає неперевершену точність, якою взагалі славиться гамма-ніж, але також представляє нові можливості для лікування будь-яку цілі головного мозку, незалежно від розміру та розташування. Ця можливість досягається за рахунок нової функціональної системи, яка повністю інтегрована в Leksell Гамма-ніж. Elekta урочисто відкрила нову систему Leksell Гамма-ніж, з назвою Icon™, на 3-му Форумі ESTRO 25 квітня, в Барселоні, Іспанія. "Система Icon Leksell Гамма-ніж розпочинає нову главу в радіохірургії головного мозку, в якому з особливою точністю можна розглядати широкий спектр новоутворень головного мозку, незалежно від розмірів, маючи при цьому абсолютний контроль доставки дози під час лікування", говорить Пітер Фрьоберг, провідний спеціаліст Elekta з радіохірургічної продукції , "Не менш важливим є й те, що Icon™ являє собою найбільш гнучку, з коли-небудь розроблених платформ для радіохірургії, даючи лікарям можливість використовувати рамкову та безрамкову фіксацію для радіохірургії, лікування за одну або декілька фракцій при проведені традиційної радіохірургії або ультра-точної мікрорадіохірургії".

Технологічна еволюція черепної радіохірургії у Leksell Ніж Icon гамма вводить поняття точності радіохірургії з адаптивною DoseControl.

DoseControl ™

DoseControl - комплексне рішення повністю інтегроване в систему Icon™, яке забезпечує повний контроль за рухом пацієнта - для рамкової так і безрамкової фіксації пацієнта, та відстеження дози в реальному часі.

Керування рухом в реальному часі при безрамковій фіксації, дозволяє досягати тієї ж точності, 0.1 мм, що й при рамковому методі лікування. Система включає в себе можливості гейтінгу; коли система секторної колімації миттєво блокує пучки випромінювання, при попаданні здорових тканин до зони опромінення. Основним компонентом цього рішення є стереотаксична конусно-променева КТ (СВСТ), яка дозволяє лікарям адаптувати план лікування в режимі реального часу, безпосередньо час лікування.

"Унікальне стереотаксичне рішення на основі CBCT, дозволяє встановити і перевірити референтні точки до початку лікування," пояснює Фрьоберг. «Система автоматично адаптує доставку дози відповідно до положення пацієнта".

Крім того, унікальна особливість Icon™, дозволяє лікарю порівнювати дозу, яка саме має бути застосована із запланованою, безпосередньо на консолі, відповідно із положенням пацієнта під час лікування, та може бути змінена за допомогою DoseControl. Інтеграція СВСТ в робочій процес забезпечує найбільшу із можливих точність лікування.

Наши преимущества

 

Быстрая поставка

Полная установка

Техническая поддержка

Профессиональное обучение

Гарантированный сервис

Фотогалерея

 
Посмотреть галерею