МР-ЛІНІЙНИЙ ПРИСКОРЮВАЧ

 
3 elekta
 

Elekta встановлює новий стандарт лікування раку за допомогою магнітно-резонансної радіотерапії (MР / РТ). Компанії Elekta вдалось з'єднати два світи – Світ сучасної променевої терапії та високопольного МРТ. Ці дві технології були об'єднані для створення МРТ-лінійного прискорювача Elekta Unity, єдиної платформи яка дозволяє повністю інтегрувати МРТ і радіотерапію. Ця революційна і воістину безкомпромісна технологія, розроблена у співпраці з сімома провідними онкологічними центрами і групою 200 вчених.

3 elekta

Використання сучасних лінійних прискорювачів не може бути стовідсотково ефективним методом лікуванням пухлин, оскільки візуалізація пухлинних утворень і радіотерапія проводяться окремими системами. Крім цього 65% усіх випадків злоякісних новоутворень припадає саме на м'які тканини, повноцінну візуалізацію яких ми можемо отримати лише використовуючи МРТ-технології. Нова система Elekta Unity покликана повністю інтегрувати магнітно-резонансну томографію з опроміненням на лінійному прискорювачі в режимі реального часу.

3 elekta

ДВА СВІТИ, ОДНЕ МАЙБУТНЄ

МР-лінійний прискорювач від Elekta – це новаторська технологія, яка забезпечує одночасну доставку опромінення та швидке отримання високопольних МРТ-зображень (1,5 Тесла), що контролюється спеціальним програмним забезпеченням.

НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ ЛІНІЙНИХ ПРИСКОРЮВАЧІВ

3 elekta

Цифровий МР-лінійний прискорювач, оснащений новітнім багатопелюстковий коліматором, що розташований безпосередньо на гентрі, що безперервно обертається. Це дозволяє використовувати самі сучасні ротаційні методи променевої терапії. Лінійний прискорювач обертається в кільці навколо сканеру МРТ, і пучок випромінювання проходить через внутрішнє кільце МРТ.

 

ВИСОКОПОЛЬНЕ 1.5T МРТ

3 elekta

Високочутлива 1.5 теслові МРТ-система компанії Philips використовує технологію аналогічну діагностичним МРТ-системам. Це дозволяє візуалізувати м’які тканини з високою роздільною здатністю одночасно з доставкою дози під час лікування. Використання високопольної МРТ-системи дозволяє отримати доступ до безпосередньої інформації про біологічну структуру тканин прямо під час лікування.

 

РЕАЛЬНЕ АДАПТИВНЕ ПЛАНУВАННЯ ON-LINE

3 elekta

Нові функціональні можливості програмного забезпечення дозволяють повноцінно використовувати МРТ-візуалізацію під час лікування. В результаті реалізовані унікальні можливості, які враховують реальне положення цілі під час лікування, завдяки безперервній МР-візуалізації, що забезпечує можливість реального адаптивного планування on-line під час лікування пацієнта.

 

задать вопрос

 

Если у Вас возникли вопросы по поводу данного оборудования, пожалуйста, заполните форму ниже:

­

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею