FaLang translation system by Faboba

Лінійні прискорювачі Elekta

 

Лінійний прискорювач Київ

На жаль, сьогодні необхідність у променевій терапії зростає з кожним днем. Променева терапія або радіотерапія є лікування пухлини іонізуючим випромінюванням. Радикальна променева терапія використовується для лікування хворого, а для тимчасового полегшення стану рекомендують паліативну променеву терапію.

Особливістю радіотерапії пухлинних захворювань є неоднакова радіочутливість здорових і пухлинних тканин. Так як пухлина є більш радіочутливих, то при променевому впливі пошкоджується сильніше в порівнянні з тими, що оточують її здоровими тканинами, які неминуче потрапляють в зону опромінення. Лінійний прискорювач Elekta. Інтервал в радіочутливості пухлинних і здорових тканин називають терапевтичним. Чим більше цей інтервал, тим ефективніше буде знищення пухлини при опроміненні, при цьому здоровим навколишніх тканин не буде завдано значної шкоди.

Радіотерапія використовується не тільки для лікування пухлин, але і при непухлинних захворюваннях, методи лікування яких не мали успіху. До таких захворювань належать запальні процеси (типу панариция, гидраденита, маститу), екзема, нейродерміт та інші. Лінійний прискорювач Elekta створений для цих цілей.

Ціна на лінійний прискорювач Elekta

Elekta - одна з провідних інновацій в області традиційної онкології в усьому світі. Elekta LTD є високотехнологічне медичне обладнання, а також інформаційне забезпечення області стереотаксической радіохірургії та радіотерапії. Висока якість, надійність і ефективність технології Elekta LTD були перевірені і підтверджені більше 5000 лікувальними установами по всьому світу. У нас низькі ціни на лінійні прискорювачі в Києві. Купити їх можна також в Донецьку, Харкові, Одесі та інших містах України.

Лінійний прискорювач Elekta - Успішна Формула Результату і Надійності

Продаж лінійних прискорювачів

Компанія Elekta пропонує продавати моделі лінійних прискорювачів, які мають різний набір аксесуарів і опцій, таким чином, кожна клініка може підібрати ту конфігурацію, яка необхідна саме їй.

Лінійні прискорювачі використовуються пацієнтами, що страждають онкологічними захворюваннями, для дистанційного лікування радіотерапії. Електронна система лінійного прискорювача генерує пучок високоенергетичних електронів в магнітному полі, де вони прискорюються, відхиляються або ж фокусуються. За допомогою такого пучка електронів і здійснюється лікування лінійний прискорювач Elekta. Також може використовуватися пучок фотонного (рентгенівського) випромінювання (фотонное випромінювання утворюється при гальмуванні пучка електронів в мішені з подальшою фільтрацією).

Головка випромінювача - це область, де колімуючих випромінювання, утворюючи пучок необхідної енергії і форми, який використовується для променевої терапії. Головка знаходиться на поворотній рамі у формі «Г». Обертаючись разом з рамою, головка направляє пучок на патологічний осередок з усіх боків, дозволяючи зменшити опромінення здорових тканин. Під час самої процедури пацієнт знаходиться на спеціальному лікувальному столі, який є складовою частиною лінійного прискорювача Elekta. Стіл можна переміщати, щоб точно помістити пухлина щодо пучка випромінювання.

Купити лінійний прискорювач Elekta в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за номером +38 (044) 457-99-01

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • Конференція радіаційних онкологів в Ужгороді 30 червня - 1 липня 2016

  30 червня - 1 липня 2016, Ужгород

  Наприкінці червня цього року до Ужгорода завітали спеціалісти галузі радіаційної онкології, щоб не тільки помилуватися прекрасним краєвидами та насолодитися термальними водами, а у першу чергу представити свої надбання у радіаційній онкології в рамках Науково-практичної конференції Українського Товариства радіаційних онкологів за участі міжнародних фахівців.

  Цього року українське Товариство не обмежилось доповідями та обговоренням клінічних питань, а й приділяли багато уваги організації роботи, підтримання обладнання, найліпшому досвіду інших клінічних закладів.

  До участі у конференції ми люб’язно запросили білоруських колег, які розкрили свій досвід проведення стереотаксичного лікування з синхронізацією по диханню, що є однією із важливих методик лікування рухомих пухлин, як наприклад пухлини грудної залози, легені, печінки та ін. Одна з таких методик, як планування та лікування з регульованою затримкою дихання, Активний координатор дихання (ABC), компанії Elekta, активно використовується вже у Дніпропетровському клінічному онкологічному диспансері, а сьогодні фахівці вже починають використовувати ще більш точну методику підведення дози з урахуванням дихання пацієнта, як планування і лікування з повною синхронізацією з диханням (4D, Symmetry).

  Багато уваги було прикуто до сучасних високоточних методик опромінення, саме такою темою був доклад білоруських колег, щодо проведення стереотаксичної радіотерапії, з повним описанням самої методики, так і критеріїв її застосування.

  Цікавим розділом, як завжди була брахітерапія. На жаль в Україні, цей високоефективний метод контактної радіотерапії незаслужено мало використовується, хоча має багато переваг, як з точку зори розподілення дози, менш виявлених побічних ефектів, в той самий час є набагато менш коштовним ніж конформна дистанційна радіотерапія. Доповідь білоруських колег розкрив підходи та етапи планування на новому обладнанні Elekta, яке за правом займає місце лідера у галузі брахітерапії у світі.

   
 • XIII З’ЇЗД ОНКОЛОГІВ ТА РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ

  26-28 мая 2016, г. Київ

  Кінець травня зібрав в Києві провідних фахівців в області онкології. 26-28 травня в НСК «Олімпійський» проходив Конгрес онкологів і радіологів України, традиційно організований Національним інститутом раку МОЗ України. Мультидисциплінарний підхід, проведення майстер класів на рівні європейських стандартів, доповіді фахівців провідних онкологічних шкіл роблять його по праву головною подією останніх років не тільки в онкології, а й в охороні здоров'я України в цілому.

  Розподіл по секціях дозволив охопити всі патології, а разом з тим підняти такі важливі питання для фахівців всіх спеціальностей, як організація онкологічної допомоги та скринінгу в Україні, а також такого важливого аспекту, як реформування в онкологічній галузі охорони здоров'я України.

  Посилання на матеріали конференції на офіційному сайті Національного інституту раку, Матеріали XIII з'їзду онкологів і радіологів України 26-28 травня 2016, м Київ

  Компанія Біосенс ​​представила для учасників з'їзду матеріали і клінічні публікації компанії Elekta, поділилася досвідом вже реалізованих проектів в Україні, де нові онкологічні установи могли знайти свій шлях модернізації радіотерапії в їх лікувальних установах.

   
 • ESTRO 35

  29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія

   

  ESTRO є міждисциплінарним товариством, де радіаційні онкологи, медичні фізики, біологи, брахітерапевти та радіотерапевти прагнуть об'єднати свої зусилля з іншими організаціями в галузі онкології, які поділяють бачення ESTRO з передового досвіду в області лікування раку. Конгрес ESTRO 35, який відбувся у італьському місті Турині, де особлива увага приділялась поєднанню різних дисциплін онкологічної практики, мав метою довести необхідність надання загальної доступності до нових можливостей в радіотерапії, для всіх професіоналів в онкології із залучення у щоденному лікуванні та догляді за пацієнтами. Основою наукової програми, як і раніше стояло питання оптимізації планів лікування, збільшення швидкості проведення радіотерапії, і звичайно поліпшення систем доставки дози. Серед виробників, під час проведення ESTRO, традиційними стали організація конкурсів на краще виконання робіт в області радіотерапії, наукові ланчі з обговоренням новинок в області лікування. Як завжди під час конгресів ESTRO, користувачі обладнання Elekta були запрошені на феєричну вечірку, де могли разом провести час, обговорюючи професійні питання та спілкуючись з колегами з інших закладів.

   
Докладніше