Лінійні прискорювачі Elekta

 

Versa hd™

Elekta Infinity

Elekta Synergy®

Лінійний прискорювач Київ

На жаль, сьогодні необхідність у променевій терапії зростає з кожним днем. Променева терапія або радіотерапія є лікування пухлини іонізуючим випромінюванням. Радикальна променева терапія використовується для лікування хворого, а для тимчасового полегшення стану рекомендують паліативну променеву терапію.

Особливістю радіотерапії пухлинних захворювань є неоднакова радіочутливість здорових і пухлинних тканин. Так як пухлина є більш радіочутливих, то при променевому впливі пошкоджується сильніше в порівнянні з тими, що оточують її здоровими тканинами, які неминуче потрапляють в зону опромінення. Лінійний прискорювач Elekta. Інтервал в радіочутливості пухлинних і здорових тканин називають терапевтичним. Чим більше цей інтервал, тим ефективніше буде знищення пухлини при опроміненні, при цьому здоровим навколишніх тканин не буде завдано значної шкоди.

Радіотерапія використовується не тільки для лікування пухлин, але і при непухлинних захворюваннях, методи лікування яких не мали успіху. До таких захворювань належать запальні процеси (типу панариция, гидраденита, маститу), екзема, нейродерміт та інші. Лінійний прискорювач Elekta створений для цих цілей.

Ціна на лінійний прискорювач Elekta

Elekta - одна з провідних інновацій в області традиційної онкології в усьому світі. Elekta LTD є високотехнологічне медичне обладнання, а також інформаційне забезпечення області стереотаксической радіохірургії та радіотерапії. Висока якість, надійність і ефективність технології Elekta LTD були перевірені і підтверджені більше 5000 лікувальними установами по всьому світу. У нас низькі ціни на лінійні прискорювачі в Києві. Купити їх можна також в Донецьку, Харкові, Одесі та інших містах України.

Лінійний прискорювач Elekta - Успішна Формула Результату і Надійності

Продаж лінійних прискорювачів

Компанія Elekta пропонує продавати моделі лінійних прискорювачів, які мають різний набір аксесуарів і опцій, таким чином, кожна клініка може підібрати ту конфігурацію, яка необхідна саме їй.

Лінійні прискорювачі використовуються пацієнтами, що страждають онкологічними захворюваннями, для дистанційного лікування радіотерапії. Електронна система лінійного прискорювача генерує пучок високоенергетичних електронів в магнітному полі, де вони прискорюються, відхиляються або ж фокусуються. За допомогою такого пучка електронів і здійснюється лікування лінійний прискорювач Elekta. Також може використовуватися пучок фотонного (рентгенівського) випромінювання (фотонное випромінювання утворюється при гальмуванні пучка електронів в мішені з подальшою фільтрацією).

Головка випромінювача - це область, де колімуючих випромінювання, утворюючи пучок необхідної енергії і форми, який використовується для променевої терапії. Головка знаходиться на поворотній рамі у формі «Г». Обертаючись разом з рамою, головка направляє пучок на патологічний осередок з усіх боків, дозволяючи зменшити опромінення здорових тканин. Під час самої процедури пацієнт знаходиться на спеціальному лікувальному столі, який є складовою частиною лінійного прискорювача Elekta. Стіл можна переміщати, щоб точно помістити пухлина щодо пучка випромінювання.

Купити лінійний прискорювач Elekta в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за номером +38 (044) 457-99-01

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею