Лінійний прискорювач Elekta Infinity

 
infinity
 

Elekta Infnity™ - сучасний лінійний прискорювач Elekta Infinit, який є втіленням точності, швидкості та контролю на всіх етапах проведення променевої терапії.

Повністю інтегрована система дозволяє реалізовувати усі наявні методики променевої терапії, включаючи ротаційну методику арк-терапії з модуляцією за об’ємом (VMAT) однією або кількома арками. Забезпечуючи проведення радіотерапії з ефективним розподіленням доз опромінення Elekta Infinity надає можливості отримати найвищі результати лікування. Комплексне рішення Elekta Infinity включає найбільш сучасні можливості, які поєднуються зі зручністю та простотою експлуатації.

Система включає в себе сучасні інструменти рентгенівського 2D і 3D об'ємного формування зображень (XVI), новий багатопелюсткові коліматор з низьким рівнем витоку (MLCi2), вдосконалене програмне забезпечення, пристрій портальних зображень, прозору для променів вуглепластикові деку стола та ряд додаткових опцій.

При опроміненні одних і тих самих об’ємів Elekta Infnity™ з функцією VMAT потрібно значно менше моніторних одиниць, ніж при виконанні методики IMRT. Це знижує загальну тривалість опромінення більш ніж на 50%, при цьому дозволяє виконувати лікування більшого числа зон, великими дозами з щадним режимом опромінення для здорових тканин.

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею