Лінійний прискорювач Elekta Axesse

 
elekta6
 

Elekta Axesse ™ - абсолютно нова система, яка являє собою комплексне рішення для клінік, які зосереджені на проведенні стереотаксичної радіохірургії (SRS), та радіотерапії (SRT) голови і тіла для максимальної кількості пацієнтів.
Система, яка дозволяє клініцистам проводити лікування високими і більш конформними дозами всього за кілька фракцій у порівнянні з традиційними техніками променевої терапії.
Володіючи всіма перевагами цифрових лінійний прискорювачів Elekta, система Elekta Axesse має ряд технічних новацій, що розширює можливості опромінення і відкриває нові горизонти для лікування пацієнтів.

Cистема Elekta Аxesse включає в себе унікальну систему для 6D роботизованного керування положенням пацієнта для стереотаксичного опромінення з візуальним контролем (IGRT), удосконалену систему рентгенівської об'ємної візуалізації, пристрій портальних зображень, багатопелюстковий коліматор Beam Modulator, інноваційне програмне забезпечення і ряд додаткових опцій. Ця система використовує ексклюзивні стереотаксичні технології і 3D зображення для проведення швидкого, ефективного та точного опромінення пацієнта без збільшення ризику пошкодження здорових тканин. Elekta Axesse дає можливість ефективно використовувати цю систему, застосовуючи стереотаксичну радіохірургію (SRS), і стереотаксичну променеву терапію(SRT)навіть для важко доступних пухлин, а також пухлин головногомозку. Elekta Axesse не обмежує фахівця при виборі методик опромінення, в той же час це дозволяє дбайливо ставитися до експлуатації системи. Разом із цим система спрощує як планування, так і безпосереднє проведення процедур опромінення, управління потоком хворих і планування роботи відділення, що робить доцільним використання цієї системи при великому потоці хворих.

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше