Лінійний прискорювач Elekta Precise Treatment System

 
elekta2
 

Сучасна цифрова система з високою точністю та швидкістю проведення різних методик променевої терапії.
Завдяки широкому діапазону енергій фотонів і електронів, системі портальної візуалізації iViewGT™ та багатопелюстковому коліматору MLCi, прискорювач Elekta Precise Treatment System™ має все необхідне для проведення широкого спектру радіотерапевтичних технік опромінення: від найпростіших рутинних методик до складних, включаючи променеву терапію з модуляцією інтенсивності (IMRT), а також вдосконалення системи для проведення арк-терапії з модуляцією за об’ємом (VMAT).

Ергономічний дизайн системи та прецизійний стіл (Precise Table) забезпечують високу точність підведення пучка та укладання пацієнта. Це робить систему Precise Treatment System незамінним інструментом для щоденного інтенсивного використання в клініці. Система відкрита для подальшого вдосконалення і підключення дистанційної сервісної підтримки Elekta Intellimax™.

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше