Лінійний прискорювач Elekta Synergy® S

 
elekta5
 

Лінійний прискорювач Elekta Synergy ® S призначений для прецизійного опромінення мішеней, що мають екстракраніальну і інтракраніальну локалізацію. Прискорювач Elekta Synergy S дозволяє здійснювати найточніші 4D адаптивні методики променевої терапії з візуальним контролем (IGRT), променеву терапію з модуляцією інтенсивності (IMRT), арк-терапію з модуляцією за об’ємом (VMAT), що займає особливе місце в променевій терапії, а також стереотаксичні методики радіотерапії (SRT ) і радіохірургії (SRS).

Останні дозволяють підводити дозу з найвищим ступенем конформності і опромінювати пухлини, що щільно прилягають до здорових тканин критичного органу або знаходяться всередині них. Для здійснення вищезазначених методик потрібне спеціальне оснащення прискорювача, яке в повній мірі представлено у системі Synergy S: підвищена механічна точність рухомих частин апарату, багатопелюстковий коліматор Beam Modulator, з шириною пелюсток 4 мм, розширені можливості системи рентгенівської об'ємної візуалізації, пристрій портальних зображень, інноваційне програмне забезпечення, вуглепластикова дека стола і ряд додаткових модулів. При цьому, поряд з додаванням спеціалізованих функцій, прискорювач практично не втрачає своєї універсальності, і дозволяє виконувати й більш прості методики.

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше