Leksell Gamma Knife® 4

 
gk 3
 

Leksell Gamma Knife® 4 розроблений для задоволення високих вимог до радіохрургіческому лікування в медичних установах з невеликим потоком пацієнтів. Система забезпечує високо ефективне і безпечне лікування, дозволяючи отримати всі переваги Гамма-ножа за досить розумну ціну. «Безкомпромісність щодо відповідності стандартам ефективності з можливістю вдосконалення відповідно до клінічних потреб».

Радіохірургії Гамма-ніж віддають перевагу з огляду на вагомих причин. Втручання з використанням системи Гамма-ніж здійснюється всього за одну процедуру і не вимагає проведення загальної анестезії. Після процедури із застосуванням Гамма-ножа, паціентт, як правило, в той же день або на наступний день виписується додому. Це дозволяє заощадити значні суми на госпіталізацію (у порівнянні з відкритими хірургічними втручанні). Під час радіохірургічною процедури, 196 пучком гамма-променів кобальту-60 з високою точністю сходяться в заданому фокусі на мішені. Кожен окремий пучок має низьку інтенсивність і на шляху досягнення мішені не впливає на здорові тканини мозку. Пучки сходяться тільки в ізоцентрі, де сумарна доза опромінення стане надзвичайно високой.Доза, що доставляються під час опромінення, сформована за рахунок використання різних за розмірами коллиматоров і розкриття окремих секторів. Висока точність системи Leksell Gamma Knife, з показником менше 0.5 мм, дає можливість направити високу дозу опромінення на пошкоджену область з мінімальним ризиком ушкодження для здорових тканин.

задать вопрос

 

Если у Вас возникли вопросы по поводу данного оборудования, пожалуйста, заполните форму ниже:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше