Leksell Gamma Knife® Icon™

 
gk 3
 

Найвища радіохірургічна точність

Обіймаючи позицію лідера в області радіохірургії головного мозку, компанія Elekta представила нову концепцію в радіохірургії для лікування всіх без винятку утворень в головному мозку з новою системою Leksell Гамма-ніж Icon.

Гамма-ніж Icon є найбільш точним радіохірургічним пристроєм і єдиною системою, яка володіє технологією мікрорадіохірургіі. Разом із тим система Leksell Gamma Knife® Icon ™ дозволяє ще в більшій мірі знизити дозу опромінення здорових тканин.

Система Icon™ забезпечує ряд інновацій в лінійці систем Гама-ніж, таких як інтегрована візуалізація, програмне забезпечення для безперервного контролю доставки дози, можливість проведення лікування без використання інвазійних методів фіксації, при такому ж високому рівні радіохірургічної точності.

Беручи до уваги тенденцію зростання потреби в радіохірургічному лікуванні, Icon робить систему Гамма-ніж більш гнучкою і простою у використанні, що дозволяє більшій кількості відділень налагодити радіохірургічне лікування головного мозку в умовах онкологічних клінік.

Система адаптації в процесі лікування DoseControl™

Система контролю дози в процесі лікування DoseControl ™ є найбільш комплексним підходом до контролю якості лікування, що забезпечує реальний контроль точності підведення і доставки дози. Інтеграція дозиметричного контролю в процесі лікування, забезпечує безперервний контроль якості на протязі всього сеансу опромінення і дозволяє приймати клінічні рішення в режимі реального часу.

Відстеження положення в режимі реального часу

У новій системі Гамма ніж Icon, рівень точності підведення дози досягається при будь-якому способі фіксації - як при використанні рамки, так і при безрамковій фіксації, з точністю до 0.15 мм, що в 6 разів перевищує стандарт існуючих систем. Якщо положення пацієнта виходить за межі допустимої точності, система блокується, миттєво припиняючи відпуск дози.

Онлайн контроль доставки дози

Унікальна інтегрована система стереотаксичної візуалізації Cone Beam CT є новим доповненням до радіохірургічної системі Icon. Інтегрована з системою позиціонування пацієнта, система СBCT визначає стереотаксичні координати в системі 3D, з урахуванням анатомії пацієнта. Після зіставлення зображення Cone Beam CT з раніше отриманим MРТ-зображенням, план лікування автоматично адаптується. Завдяки унікальним характеристикам доставки дози, система автоматично адаптується до зміни положення пацієнта.

Оцінка дози в онлайн режимі дозволяє порівняти розподіл дози, яка повинна бути доставлена, з дозою, яку ви планували доставити в процесі сеансу лікування і проводиться прямо на консолі. У разі необхідності, план може бути легко і швидко адаптований в онлайн режимі.

Адаптація системи - за вашим вибором

Рамкова або безрамкова фіксація, лікування під візуальним контролем або робочий процес з використанням маркерів, одномоментне або фракціоноване лікування, стандартна радіохірургія або високоточна мікрорадіохірургія - вибір за вами.

Система Leksell Гамма Ніж забезпечує високу точність лікування, незалежно від методу фіксації, забезпечуючи однаково високу точність як при безрамковій фіксації, так і при лікуванні з використанням рамки. Це відрізняє систему Icon від всіх інших систем на ринку.

Безпрецедентна точність - для кожного випадку

Всі компоненти системи Гамма-ніж інтегровані в єдину систему, що забезпечує високу точність радіохірургічної системи, яка сьогодні має найвищий поріг точності радіохірургічного лікування, і згідно документально підтвердженим даним, становить 0,15 мм при вимірювані в реальних клінічних умовах.

Крім того, жодна з відомих на сьогоднішній день радіохірургічних систем не може зрівняється з системою Гамма-ніж за ступенем збереження здорових тканин від впливу випромінювання.

Унікальний дизайн, з ізоцентричним методом плануванням і проведенням лікування, дозволяє вам переконатися, що доза знаходиться саме там, де вам необхідно і не впливає на інші ділянки мозку. При лікуванні на системі Icon, доза для нормальної тканини мозку, як правило, в 2-4 рази нижче, ніж при використанні інших технологій. Екстракраніальна доза знаходиться ще в більш низькому діапазоні, в порівнянні з іншими системами, що в 10-130 разів нижче ніж при використанні інших систем.

Незалежно від методу іммобілізації, система Icon Leksell Гамма Ніж забезпечує найвищу точність і крутий градієнт падіння дози за межами області опромінення. Таким чином, система Leksell Гамма-ніж Icon забезпечує високу точність незалежно від обраного методу іммобілізації.

задать вопрос

 

Если у Вас возникли вопросы по поводу данного оборудования, пожалуйста, заполните форму ниже:

­

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею