Leksell Gamma Knife® Icon™

 
gk 3
 

Найвища радіохірургічна точність

Обіймаючи позицію лідера в області радіохірургії головного мозку, компанія Elekta представила нову концепцію в радіохірургії для лікування всіх без винятку утворень в головному мозку з новою системою Leksell Гамма-ніж Icon.

Гамма-ніж Icon є найбільш точним радіохірургічним пристроєм і єдиною системою, яка володіє технологією мікрорадіохірургіі. Разом із тим система Leksell Gamma Knife® Icon ™ дозволяє ще в більшій мірі знизити дозу опромінення здорових тканин.

Система Icon™ забезпечує ряд інновацій в лінійці систем Гама-ніж, таких як інтегрована візуалізація, програмне забезпечення для безперервного контролю доставки дози, можливість проведення лікування без використання інвазійних методів фіксації, при такому ж високому рівні радіохірургічної точності.

Беручи до уваги тенденцію зростання потреби в радіохірургічному лікуванні, Icon робить систему Гамма-ніж більш гнучкою і простою у використанні, що дозволяє більшій кількості відділень налагодити радіохірургічне лікування головного мозку в умовах онкологічних клінік.

Система адаптації в процесі лікування DoseControl™

Система контролю дози в процесі лікування DoseControl ™ є найбільш комплексним підходом до контролю якості лікування, що забезпечує реальний контроль точності підведення і доставки дози. Інтеграція дозиметричного контролю в процесі лікування, забезпечує безперервний контроль якості на протязі всього сеансу опромінення і дозволяє приймати клінічні рішення в режимі реального часу.

Відстеження положення в режимі реального часу

У новій системі Гамма ніж Icon, рівень точності підведення дози досягається при будь-якому способі фіксації - як при використанні рамки, так і при безрамковій фіксації, з точністю до 0.15 мм, що в 6 разів перевищує стандарт існуючих систем. Якщо положення пацієнта виходить за межі допустимої точності, система блокується, миттєво припиняючи відпуск дози.

Онлайн контроль доставки дози

Унікальна інтегрована система стереотаксичної візуалізації Cone Beam CT є новим доповненням до радіохірургічної системі Icon. Інтегрована з системою позиціонування пацієнта, система СBCT визначає стереотаксичні координати в системі 3D, з урахуванням анатомії пацієнта. Після зіставлення зображення Cone Beam CT з раніше отриманим MРТ-зображенням, план лікування автоматично адаптується. Завдяки унікальним характеристикам доставки дози, система автоматично адаптується до зміни положення пацієнта.

Оцінка дози в онлайн режимі дозволяє порівняти розподіл дози, яка повинна бути доставлена, з дозою, яку ви планували доставити в процесі сеансу лікування і проводиться прямо на консолі. У разі необхідності, план може бути легко і швидко адаптований в онлайн режимі.

Адаптація системи - за вашим вибором

Рамкова або безрамкова фіксація, лікування під візуальним контролем або робочий процес з використанням маркерів, одномоментне або фракціоноване лікування, стандартна радіохірургія або високоточна мікрорадіохірургія - вибір за вами.

Система Leksell Гамма Ніж забезпечує високу точність лікування, незалежно від методу фіксації, забезпечуючи однаково високу точність як при безрамковій фіксації, так і при лікуванні з використанням рамки. Це відрізняє систему Icon від всіх інших систем на ринку.

Безпрецедентна точність - для кожного випадку

Всі компоненти системи Гамма-ніж інтегровані в єдину систему, що забезпечує високу точність радіохірургічної системи, яка сьогодні має найвищий поріг точності радіохірургічного лікування, і згідно документально підтвердженим даним, становить 0,15 мм при вимірювані в реальних клінічних умовах.

Крім того, жодна з відомих на сьогоднішній день радіохірургічних систем не може зрівняється з системою Гамма-ніж за ступенем збереження здорових тканин від впливу випромінювання.

Унікальний дизайн, з ізоцентричним методом плануванням і проведенням лікування, дозволяє вам переконатися, що доза знаходиться саме там, де вам необхідно і не впливає на інші ділянки мозку. При лікуванні на системі Icon, доза для нормальної тканини мозку, як правило, в 2-4 рази нижче, ніж при використанні інших технологій. Екстракраніальна доза знаходиться ще в більш низькому діапазоні, в порівнянні з іншими системами, що в 10-130 разів нижче ніж при використанні інших систем.

Незалежно від методу іммобілізації, система Icon Leksell Гамма Ніж забезпечує найвищу точність і крутий градієнт падіння дози за межами області опромінення. Таким чином, система Leksell Гамма-ніж Icon забезпечує високу точність незалежно від обраного методу іммобілізації.

задать вопрос

 

Если у Вас возникли вопросы по поводу данного оборудования, пожалуйста, заполните форму ниже:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • Конференція радіаційних онкологів в Ужгороді 30 червня - 1 липня 2016

  30 червня - 1 липня 2016, Ужгород

  Наприкінці червня цього року до Ужгорода завітали спеціалісти галузі радіаційної онкології, щоб не тільки помилуватися прекрасним краєвидами та насолодитися термальними водами, а у першу чергу представити свої надбання у радіаційній онкології в рамках Науково-практичної конференції Українського Товариства радіаційних онкологів за участі міжнародних фахівців.

  Цього року українське Товариство не обмежилось доповідями та обговоренням клінічних питань, а й приділяли багато уваги організації роботи, підтримання обладнання, найліпшому досвіду інших клінічних закладів.

  До участі у конференції ми люб’язно запросили білоруських колег, які розкрили свій досвід проведення стереотаксичного лікування з синхронізацією по диханню, що є однією із важливих методик лікування рухомих пухлин, як наприклад пухлини грудної залози, легені, печінки та ін. Одна з таких методик, як планування та лікування з регульованою затримкою дихання, Активний координатор дихання (ABC), компанії Elekta, активно використовується вже у Дніпропетровському клінічному онкологічному диспансері, а сьогодні фахівці вже починають використовувати ще більш точну методику підведення дози з урахуванням дихання пацієнта, як планування і лікування з повною синхронізацією з диханням (4D, Symmetry).

  Багато уваги було прикуто до сучасних високоточних методик опромінення, саме такою темою був доклад білоруських колег, щодо проведення стереотаксичної радіотерапії, з повним описанням самої методики, так і критеріїв її застосування.

  Цікавим розділом, як завжди була брахітерапія. На жаль в Україні, цей високоефективний метод контактної радіотерапії незаслужено мало використовується, хоча має багато переваг, як з точку зори розподілення дози, менш виявлених побічних ефектів, в той самий час є набагато менш коштовним ніж конформна дистанційна радіотерапія. Доповідь білоруських колег розкрив підходи та етапи планування на новому обладнанні Elekta, яке за правом займає місце лідера у галузі брахітерапії у світі.

   
 • XIII З’ЇЗД ОНКОЛОГІВ ТА РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ

  26-28 мая 2016, г. Київ

  Кінець травня зібрав в Києві провідних фахівців в області онкології. 26-28 травня в НСК «Олімпійський» проходив Конгрес онкологів і радіологів України, традиційно організований Національним інститутом раку МОЗ України. Мультидисциплінарний підхід, проведення майстер класів на рівні європейських стандартів, доповіді фахівців провідних онкологічних шкіл роблять його по праву головною подією останніх років не тільки в онкології, а й в охороні здоров'я України в цілому.

  Розподіл по секціях дозволив охопити всі патології, а разом з тим підняти такі важливі питання для фахівців всіх спеціальностей, як організація онкологічної допомоги та скринінгу в Україні, а також такого важливого аспекту, як реформування в онкологічній галузі охорони здоров'я України.

  Посилання на матеріали конференції на офіційному сайті Національного інституту раку, Матеріали XIII з'їзду онкологів і радіологів України 26-28 травня 2016, м Київ

  Компанія Біосенс ​​представила для учасників з'їзду матеріали і клінічні публікації компанії Elekta, поділилася досвідом вже реалізованих проектів в Україні, де нові онкологічні установи могли знайти свій шлях модернізації радіотерапії в їх лікувальних установах.

   
 • ESTRO 35

  29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія

   

  ESTRO є міждисциплінарним товариством, де радіаційні онкологи, медичні фізики, біологи, брахітерапевти та радіотерапевти прагнуть об'єднати свої зусилля з іншими організаціями в галузі онкології, які поділяють бачення ESTRO з передового досвіду в області лікування раку. Конгрес ESTRO 35, який відбувся у італьському місті Турині, де особлива увага приділялась поєднанню різних дисциплін онкологічної практики, мав метою довести необхідність надання загальної доступності до нових можливостей в радіотерапії, для всіх професіоналів в онкології із залучення у щоденному лікуванні та догляді за пацієнтами. Основою наукової програми, як і раніше стояло питання оптимізації планів лікування, збільшення швидкості проведення радіотерапії, і звичайно поліпшення систем доставки дози. Серед виробників, під час проведення ESTRO, традиційними стали організація конкурсів на краще виконання робіт в області радіотерапії, наукові ланчі з обговоренням новинок в області лікування. Як завжди під час конгресів ESTRO, користувачі обладнання Elekta були запрошені на феєричну вечірку, де могли разом провести час, обговорюючи професійні питання та спілкуючись з колегами з інших закладів.

   
Докладніше