Leksell Gamma Knife® Perfexion™

 
gk 1
 

«Останнє слово в радіохірургії, що поєднує передові техніки лікування з безпрецедентними характеристиками самої системи».
Leksell Gamma Knife® Perfexion™ являє собою початок майбутнього стереотаксичної радіохірургії. Ця інноваційна система радикально розширює методи та область лікування. Leksell Gamma Knife Perfexion забезпечує більш швидке та гнучке проведення хірургічних процедур, чим обумовлює великій потік пацієнтів, при меншому навантаженні на персонал. Система Leksell Gamma Knife® Perfexion™ вирізняється безпрецедентними характеристиками:
- 100% безперервної роботи
- Управління одним натисканням кнопки
- Заощадження 2 годин на кожному сеансі лікування (у порівнянні з попередніми системами)
- Удвічі швидший процес планування.
Дані ґрунтуються на проведеному лікуванні у HospitalLa Timone, Marseille, France (July-December 2006) та Cromwell Hospital, London, UK.

Радіохірургії Гамма-ніж віддають перевагу з вагомих причин. Втручання з використанням системи Гамма-ніж здійснюється протягом одноразової процедури та не потребує загальної анестезії. Після процедури із застосуванням Гамма-ніж пацієнт, як правило, виписується з лікарні в той самий або на наступний день. Це дозволяє зберегти значні кошти на госпіталізацію (у порівнянні з відкритим хірургічними втручаннями). Під час радіохірургічної процедури, 196 пучків Гамма-променів кобальту-60 сходяться з високою точністю безпосередньо в заданому фокусі на мішені. Кожен окремий пучок має низьку інтенсивність і на шляху досягання мішені не впливає на здорові тканини мозку. Пучки сходяться тільки в ізоцентрі, де сумарна доза опромінення стане надзвичайно високою. Доза, якадоставляється під час опромінення, сформована за рахунок використання різних за розмірами коліматорів та розкриття окремих секторів. Надзвичайна точність системи LeksellGammaKnife, що менша за 0.5 мм, дає можливість спрямовувати високу дозу опромінення на уражену ділянку з мінімальним ризиком ушкодження здорових тканин.

«Система Leksell Gamma Knife® Perfexion™ – суттєвий крок в сфері дозиметрії, легкості використання та зручності як для пацієнта, так і для медичного персоналу. Встановлення нової системи Гамма-ніж в нашому центрі дозволяє проводити висококонформне опромінення за короткий проміжок часу завдяки повній автоматизації процесу. Ця система суттєво збільшує пропускну здатність пацієнтів та розширює можливості щодо областей застосування.» Christer Lindquist, MD, Director of the Gamma Knife Centre at Cromwell Hospital, London, UK. Member of the expert panel during the development process of Leksell Gamma Knife Perfexion.

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше