Leksell Gamma Knife® Perfexion™ 

gk 1
 

«Останнє слово в радіохірургії, яке об'єднує передові технології лікування з безпрецедентними характеристиками самої системи» Leksell Gamma Knife® Perfexion ™ являє собою початок майбутнього стереотаксической радіохірургії. Ця інноваційна система радикально розширює методи і область лікування. Leksell Gamma Knife Perfexion забезпечує більш швидке і гнучке проведення хірургічних процедур, ніж обумовлює великий потік пацієнтів, при меншому навантаженні на персонал. Система Leksell Gamma Knife® Perfexion ™ відрізняється безпрецедентними характеристиками:
- 100% безперервної роботи

  • Управління одним натисканням кнопки
  • економія більше 2 годин при кожному сеансі лікування (в порівнянні з попередніми системами)
  • Процес планування проводиться удвічі швидше.

Дані основі на проведене лікування в Hospital La Timone, Marseille, France (July-December 2006) і Cromwell Hospital, London, UK.

Радіохірургії Гамма-ніж віддають перевагу з огляду на вагомих причин. Втручання з використанням системи Гамма-ніж здійснюється всього за одну процедуру і не вимагає проведення загальної анестезії. Після процедури із застосуванням Гамма-ножа, паціентт, як правило, в той же день або на наступний день виписується додому. Це дозволяє заощадити значні суми на госпіталізацію (у порівнянні з відкритими хірургічними втручанні). Під час радіохірургічною процедури, 196 пучком гамма-променів кобальту-60 з високою точністю сходяться в заданому фокусі на мішені. Кожен окремий пучок має низьку інтенсивність і на шляху досягнення мішені не впливає на здорові тканини мозку. Пучки сходяться тільки в ізоцентрі, де сумарна доза опромінення стане надзвичайно високой.Доза, що доставляються під час опромінення, сформована за рахунок використання різних за розмірами коллиматоров і розкриття окремих секторів. Висока точність системи Leksell Gamma Knife, з показником менше 0.5 мм, дає можливість направити високу дозу опромінення на пошкоджену область з мінімальним ризиком ушкодження для здорових тканин. «Система Leksell Gamma Knife® Perfexion ™ - суттєвий крок у сфері дозиметрії, легкості використання і зручності, як для пацієнта, так і для медичного персоналу. Установка нової системи Гамма-ніж в нашому центрі дозволяє проводити високо конформне опромінення за короткий час, завдяки повній автоматизації процесу. Ця система істотно збільшує пропускну здатність пацієнтів та розширює можливості областей застосування ». Christer Lindquist, MD, Director of the Gamma Knife Centre at Cromwell Hospital, London, UK. Member of the expert panel during the development process of Leksell Gamma Knife Perfexion.

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

 

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею