Картування головного мозку

 
3 elekta
 

Elekta – провідна компанія в області стереотаксичних малоінвазивних втручань.
Elekta задовольняє найвибагливіші запити спеціалістів в області неврології та нейрохірургії. Спираючись на більш ніж 50-річний досвід роботи в галузі стереотаксісу, Elekta продовжує відкривати нові якісні рішення для стереотаксичного лікування патологій головного мозку. Для цього з метою відстеження ділянок активності в головному мозку Elekta пропонує систему для магнітоенцефалографії (МЕГ), що є на сьогодні найбільш ефективним методом відстеження активності головного мозку у реальному часі. У порівнянні з ЕЕГ технологія МЕГ має унікальну чутливість. Доведено клінічну перевагу МЕГ як засобу, що забезпечує більш високу ефективність діагностики епілепсії. Ця технологія також використовується для передопераційного картування зорової, слухової, сомато-сенсорної та рухової функціональних зон кори головного мозку.
Для картування активності нейронів головного мозку в режимі реального часу Elekta пропонує унікальну систему для магнітоенцефалографії (МЕГ) - Elekta Neuromag ®.

Картування головного мозку
Elekta Neuromag® - це магнітоенцефалографічна (МЕГ) система, призначена для проведення високоточного 3-х мірного картування структур головного мозку в режимі реального часу (неінвазивно). Технологія МЕГ використовується як в клінічних, так і в дослідницьких цілях. Передхірургічна картографія для нейрохірургії, за умов суміщення МЕГ з МРТ зображеннями, підвищує точність хірургічної навігації та планування радіотерапії. Велика кількість програм націлена на застосування в області психіатричних захворювань (шизофренія, депресія, діслексія). Одна з найважливіших областей застосування Elekta Neuromag® в лікуванні епілепсії – є точне виявлення епілептичного джерела, та його розташування по відношенню до інших функціонально важливих областей кори головного мозку. Технічно система Elekta Neuromag® є одним з найбільш складних та передових пристроїв МЕГ/ЕЕГ, що сьогодні представлені на світовому ринку. 306-канальна система, з оптимальною комбінацією планарних грамометрів та магнітометрів в ортогональні триплети. Унікальна технологія МЕГ використовується як у клінічних, так і в дослідницьких цілях. Використання 306 магнітоенцефалографічних (МЕГ) і 64 електроенцефалографічних (ЕЕГ) каналів дає високоточну локалізацію функціональних областей кори головного мозку. Унікальна конструкція датчиків, використання передового програмного забезпечення дозволяють отримати дані з неперевершеною деталізацією навіть від самих глибоких областей мозку.

запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • Конференція радіаційних онкологів в Ужгороді 30 червня - 1 липня 2016

  30 червня - 1 липня 2016, Ужгород

  Наприкінці червня цього року до Ужгорода завітали спеціалісти галузі радіаційної онкології, щоб не тільки помилуватися прекрасним краєвидами та насолодитися термальними водами, а у першу чергу представити свої надбання у радіаційній онкології в рамках Науково-практичної конференції Українського Товариства радіаційних онкологів за участі міжнародних фахівців.

  Цього року українське Товариство не обмежилось доповідями та обговоренням клінічних питань, а й приділяли багато уваги організації роботи, підтримання обладнання, найліпшому досвіду інших клінічних закладів.

  До участі у конференції ми люб’язно запросили білоруських колег, які розкрили свій досвід проведення стереотаксичного лікування з синхронізацією по диханню, що є однією із важливих методик лікування рухомих пухлин, як наприклад пухлини грудної залози, легені, печінки та ін. Одна з таких методик, як планування та лікування з регульованою затримкою дихання, Активний координатор дихання (ABC), компанії Elekta, активно використовується вже у Дніпропетровському клінічному онкологічному диспансері, а сьогодні фахівці вже починають використовувати ще більш точну методику підведення дози з урахуванням дихання пацієнта, як планування і лікування з повною синхронізацією з диханням (4D, Symmetry).

  Багато уваги було прикуто до сучасних високоточних методик опромінення, саме такою темою був доклад білоруських колег, щодо проведення стереотаксичної радіотерапії, з повним описанням самої методики, так і критеріїв її застосування.

  Цікавим розділом, як завжди була брахітерапія. На жаль в Україні, цей високоефективний метод контактної радіотерапії незаслужено мало використовується, хоча має багато переваг, як з точку зори розподілення дози, менш виявлених побічних ефектів, в той самий час є набагато менш коштовним ніж конформна дистанційна радіотерапія. Доповідь білоруських колег розкрив підходи та етапи планування на новому обладнанні Elekta, яке за правом займає місце лідера у галузі брахітерапії у світі.

   
 • XIII З’ЇЗД ОНКОЛОГІВ ТА РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ

  26-28 мая 2016, г. Київ

  Кінець травня зібрав в Києві провідних фахівців в області онкології. 26-28 травня в НСК «Олімпійський» проходив Конгрес онкологів і радіологів України, традиційно організований Національним інститутом раку МОЗ України. Мультидисциплінарний підхід, проведення майстер класів на рівні європейських стандартів, доповіді фахівців провідних онкологічних шкіл роблять його по праву головною подією останніх років не тільки в онкології, а й в охороні здоров'я України в цілому.

  Розподіл по секціях дозволив охопити всі патології, а разом з тим підняти такі важливі питання для фахівців всіх спеціальностей, як організація онкологічної допомоги та скринінгу в Україні, а також такого важливого аспекту, як реформування в онкологічній галузі охорони здоров'я України.

  Посилання на матеріали конференції на офіційному сайті Національного інституту раку, Матеріали XIII з'їзду онкологів і радіологів України 26-28 травня 2016, м Київ

  Компанія Біосенс ​​представила для учасників з'їзду матеріали і клінічні публікації компанії Elekta, поділилася досвідом вже реалізованих проектів в Україні, де нові онкологічні установи могли знайти свій шлях модернізації радіотерапії в їх лікувальних установах.

   
 • ESTRO 35

  29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія

   

  ESTRO є міждисциплінарним товариством, де радіаційні онкологи, медичні фізики, біологи, брахітерапевти та радіотерапевти прагнуть об'єднати свої зусилля з іншими організаціями в галузі онкології, які поділяють бачення ESTRO з передового досвіду в області лікування раку. Конгрес ESTRO 35, який відбувся у італьському місті Турині, де особлива увага приділялась поєднанню різних дисциплін онкологічної практики, мав метою довести необхідність надання загальної доступності до нових можливостей в радіотерапії, для всіх професіоналів в онкології із залучення у щоденному лікуванні та догляді за пацієнтами. Основою наукової програми, як і раніше стояло питання оптимізації планів лікування, збільшення швидкості проведення радіотерапії, і звичайно поліпшення систем доставки дози. Серед виробників, під час проведення ESTRO, традиційними стали організація конкурсів на краще виконання робіт в області радіотерапії, наукові ланчі з обговоренням новинок в області лікування. Як завжди під час конгресів ESTRO, користувачі обладнання Elekta були запрошені на феєричну вечірку, де могли разом провести час, обговорюючи професійні питання та спілкуючись з колегами з інших закладів.

   
Докладніше