Картування головного мозку

 
3 elekta
 

Elekta – провідна компанія в області стереотаксичних малоінвазивних втручань.
Elekta задовольняє найвибагливіші запити спеціалістів в області неврології та нейрохірургії. Спираючись на більш ніж 50-річний досвід роботи в галузі стереотаксісу, Elekta продовжує відкривати нові якісні рішення для стереотаксичного лікування патологій головного мозку. Для цього з метою відстеження ділянок активності в головному мозку Elekta пропонує систему для магнітоенцефалографії (МЕГ), що є на сьогодні найбільш ефективним методом відстеження активності головного мозку у реальному часі. У порівнянні з ЕЕГ технологія МЕГ має унікальну чутливість. Доведено клінічну перевагу МЕГ як засобу, що забезпечує більш високу ефективність діагностики епілепсії. Ця технологія також використовується для передопераційного картування зорової, слухової, сомато-сенсорної та рухової функціональних зон кори головного мозку.
Для картування активності нейронів головного мозку в режимі реального часу Elekta пропонує унікальну систему для магнітоенцефалографії (МЕГ) - Elekta Neuromag ®.

Картування головного мозку
Elekta Neuromag® - це магнітоенцефалографічна (МЕГ) система, призначена для проведення високоточного 3-х мірного картування структур головного мозку в режимі реального часу (неінвазивно). Технологія МЕГ використовується як в клінічних, так і в дослідницьких цілях. Передхірургічна картографія для нейрохірургії, за умов суміщення МЕГ з МРТ зображеннями, підвищує точність хірургічної навігації та планування радіотерапії. Велика кількість програм націлена на застосування в області психіатричних захворювань (шизофренія, депресія, діслексія). Одна з найважливіших областей застосування Elekta Neuromag® в лікуванні епілепсії – є точне виявлення епілептичного джерела, та його розташування по відношенню до інших функціонально важливих областей кори головного мозку. Технічно система Elekta Neuromag® є одним з найбільш складних та передових пристроїв МЕГ/ЕЕГ, що сьогодні представлені на світовому ринку. 306-канальна система, з оптимальною комбінацією планарних грамометрів та магнітометрів в ортогональні триплети. Унікальна технологія МЕГ використовується як у клінічних, так і в дослідницьких цілях. Використання 306 магнітоенцефалографічних (МЕГ) і 64 електроенцефалографічних (ЕЕГ) каналів дає високоточну локалізацію функціональних областей кори головного мозку. Унікальна конструкція датчиків, використання передового програмного забезпечення дозволяють отримати дані з неперевершеною деталізацією навіть від самих глибоких областей мозку.

запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше