Картування головного мозку

 
3 elekta
 

Elekta – провідна компанія в області стереотаксичних малоінвазивних втручань.
Elekta задовольняє найвибагливіші запити спеціалістів в області неврології та нейрохірургії. Спираючись на більш ніж 50-річний досвід роботи в галузі стереотаксісу, Elekta продовжує відкривати нові якісні рішення для стереотаксичного лікування патологій головного мозку. Для цього з метою відстеження ділянок активності в головному мозку Elekta пропонує систему для магнітоенцефалографії (МЕГ), що є на сьогодні найбільш ефективним методом відстеження активності головного мозку у реальному часі. У порівнянні з ЕЕГ технологія МЕГ має унікальну чутливість. Доведено клінічну перевагу МЕГ як засобу, що забезпечує більш високу ефективність діагностики епілепсії. Ця технологія також використовується для передопераційного картування зорової, слухової, сомато-сенсорної та рухової функціональних зон кори головного мозку.
Для картування активності нейронів головного мозку в режимі реального часу Elekta пропонує унікальну систему для магнітоенцефалографії (МЕГ) - Elekta Neuromag ®.

Картування головного мозку
Elekta Neuromag® - це магнітоенцефалографічна (МЕГ) система, призначена для проведення високоточного 3-х мірного картування структур головного мозку в режимі реального часу (неінвазивно). Технологія МЕГ використовується як в клінічних, так і в дослідницьких цілях. Передхірургічна картографія для нейрохірургії, за умов суміщення МЕГ з МРТ зображеннями, підвищує точність хірургічної навігації та планування радіотерапії. Велика кількість програм націлена на застосування в області психіатричних захворювань (шизофренія, депресія, діслексія). Одна з найважливіших областей застосування Elekta Neuromag® в лікуванні епілепсії – є точне виявлення епілептичного джерела, та його розташування по відношенню до інших функціонально важливих областей кори головного мозку. Технічно система Elekta Neuromag® є одним з найбільш складних та передових пристроїв МЕГ/ЕЕГ, що сьогодні представлені на світовому ринку. 306-канальна система, з оптимальною комбінацією планарних грамометрів та магнітометрів в ортогональні триплети. Унікальна технологія МЕГ використовується як у клінічних, так і в дослідницьких цілях. Використання 306 магнітоенцефалографічних (МЕГ) і 64 електроенцефалографічних (ЕЕГ) каналів дає високоточну локалізацію функціональних областей кори головного мозку. Унікальна конструкція датчиків, використання передового програмного забезпечення дозволяють отримати дані з неперевершеною деталізацією навіть від самих глибоких областей мозку.

запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею