ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!07 бер. 2019ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Дніпровські читання11 лип. 2018Дніпровські читання

5-6 липня 2018 року компанія «Біосенс» взяла участь у ю [ ... ]

УТРО 201821 черв. 2018УТРО 2018

Цього року науково-практична конференція Українськ [ ... ]

Elekta Unity святкує отримання CE марки19 черв. 2018Elekta Unity святкує отримання CE марки

З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонан [ ... ]

Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього у Херсоні...14 трав. 2018Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього у Херсоні

  26-28 березня компанія «Біосенс», представник Elekta в У [ ... ]

С праздником Пасхи!06 лип. 2016С праздником Пасхи!

Компания Биосенс поздравляет всех с наступающим пра [ ... ]

Компания БИОСЕНС приняла участие в ежегодной конференции ESTRO 31 в Барсело...06 лип. 2016Компания БИОСЕНС приняла участие в ежегодной конференции ESTRO 31 в Барселоне

DSC02093В мае 2012г. в Барселоне (Испания) прошла ежегодная [ ... ]

Конференція радіаційних онкологів в Ужгороді 30 червня - 1 липня 2016...02 лип. 2016Конференція радіаційних онкологів в Ужгороді 30 червня - 1 липня 2016

30 червня - 1 липня 2016, Ужгород Наприкінці червня цьог [ ... ]

XIII З’ЇЗД ОНКОЛОГІВ ТА РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ...29 трав. 2016XIII З’ЇЗД ОНКОЛОГІВ ТА РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ

26-28 мая 2016, г. Київ Кінець травня зібрав в Києві прові [ ... ]

ESTRO 3509 трав. 2016ESTRO 35

29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія   ESTRO є мі [ ... ]

Міжнародна конференція «Сучасні методи в радіотерапії»...20 лют. 2016Міжнародна конференція «Сучасні методи в радіотерапії»

18-19 лютого, 2016, Кіровоград 18-19 лютого 2016 року в Кіров [ ... ]

Научно-практическая конференция УТРО при участии международных специалистов...25 лип. 2015Научно-практическая конференция УТРО при участии международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине»

24 – 25 июня 2015 г., г. Львов Славный город Львов гостепр [ ... ]

Elekta оновлює стандарти радіохірургії головного мозку...25 квіт. 2015Elekta оновлює стандарти радіохірургії головного мозку

Форум ESTRO 25 квітня, 2015 рік, Барселона, Іспанія Elekta знов [ ... ]

III-я Східно-Європейська конференція користувачів радіотерапевтичного облад...09 бер. 2015III-я Східно-Європейська конференція користувачів радіотерапевтичного обладнання Elekta

25-27 сентября, 2014 3-тя конференція користувачів обла [ ... ]

Научно-практическая конференция УТРО при участии международных специалистов...14 лип. 2014Научно-практическая конференция УТРО при участии международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине»

30 июня – 1 июля 2014 года В этом году делегатов конфере [ ... ]

22-я Международная медицинская выставка Здравоохранения «Public Health»...28 жовт. 2013 22-я Международная медицинская выставка Здравоохранения «Public Health»

22-25 Октября 2013, г. Киев, Украина Каждую осень это событ [ ... ]

II Восточноевропейская Конференция Пользователей Elekta...04 жовт. 2013II Восточноевропейская Конференция Пользователей Elekta

3-6 Октября 2013, г. Москва, Россия В октябре этого года, з [ ... ]

Национальный учебно-практический семинар МАГАТЭ для медицинских физиков...26 вер. 2013 Национальный учебно-практический семинар МАГАТЭ для медицинских физиков

24-25 Сентября, 2013, г. Киев, Украина Компания Elekta принял [ ... ]

6-я Всеевропейская Конференция пользователей Elekta...15 вер. 20136-я Всеевропейская Конференция пользователей Elekta

12-15 Сентября, 2013 року, о. Родос, Греция Большой интерес [ ... ]

VI съезд Украинского общества радиационных онкологов с международным участи...15 лип. 2013VI съезд Украинского общества радиационных онкологов с международным участием

25-27 июня 2013 года в г. Ровно. Каждые четыре года в Украи [ ... ]

Компания Биосенс выступила спонсором V съезда Ассоциации нейрохирургов Укра...11 лип. 2013Компания Биосенс выступила спонсором V съезда Ассоциации нейрохирургов Украины.

Недавно в живописном городе на Закарпатье прошло ва [ ... ]

Versa HD, линейный ускоритель Biosense08 квіт. 2013 Versa HD, линейный ускоритель Biosense

Versa HD™Это новый линейный ускоритель, специально ра [ ... ]

Другие статьи
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

 

 

 

 

 

 

5-6 липня 2018 року компанія «Біосенс» взяла участь у ювілейній X конференції “Дніпровські читання” з міжнародною участю, яка була присвячена 85-ій річниці від створення Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру. З різних куточків України приїхали понад 350 лікарів для того, щоб послухати доповіді колег із-за кордону та українських корифеїв в онкології. Компанія Elekta запросила, поділитись своїм досвідом на даному заході, керівника відділення радіології Мінської міського клінічного онкологічного диспансеру О.Л. Звєрєву. Доповідач розповіла про «Принципи опромінення лівої молочної залози на затримці дихання: стандарти оконтурювання, техніка опромінення, кардіальна токсичність». Вітаємо Дніпропетровський обласний онкологічний диспансер з ювілеєм!

Цього року науково-практична конференція Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО) за участі міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні» пройшла у мальовничому місті, що розташоване на березі Південного Бугу - м. Вінниця. У Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М.І.Пирогова завітало близько 150 радіотерапевтів та фізиків.

Компанія «Біосенс» також взяла участь у даній конференції. З доповіддю про сучасні тенденції в адаптивній радіотерапії виступила іноземний представник від компанії Elekta Бочарова І.О. Нашою компанією було проведено вікторину, в результаті розіграшу якої два надзвичайних подарунки знайшли своїх щасливих господарів: спеціалістів променевої терапії із Чернігівського та Івано-Франківського обласних онкологічних диспансерів.

Прийміть наші найщиріші привітання!

З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

 

26-28 березня компанія «Біосенс», представник Elekta в Україні взяла участь в конференції «Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього» яка проходила в м.Херсон, на базі обласного онкологічного диспансеру.


Метою заходу, організованого посольством Швеції у партнерстві із Херсонським онкологічним диспансером, був обмін досвідом у сфері онкології. У конференції взяли участь головні лікарі онкологічних диспансерів з усіх областей України, шведські експерти та представники шведських компаній.
З робочим візитом завітала шведсько-українська делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції Мартіном Хаґстрьомом.

Делегація виступає як учасники шведсько-української ініціативи з охорони здоров’я майбутнього у Херсоні, тому завітали в область, аби обговорити ключові питання охорони здоров’я в Україні, за такими напрямками як онкологія, кардіологія, електронна система охорони здоров’я E-HEALTH та визначити перспективні проекти Херсонщини.

На даному заході поділились своїм досвідом Валерій Зуб, Чернігівський обласний онкологічний диспансер «Впровадження європейських технологій в лікування онкохворих. Досвід Чернігівської області», підняли питання сервісного обслуговування Олег і Наталя Спіженки, клініка Спіженко «Spizhenko & Elekta: 7 років інвестицій в медицину України» , представник компанії Elekta Штефан Майор ознайомив усіх присутніх зі здобутками компанії та новітніми технологіями обладнання «Передові методи радіотерапії в лікуванні онкологічних захворювань».

Кінцева ціль даного заходу – обладнати онкодиспансер сучасним обладнанням для забезпечення лікування пацієнтам з онкологічними захворюваннямиХерсонської області .В допомогу для збору коштів на придбання променевого обладнання 13 квітня стартував благодійний марафон «Промені майбутнього».

30 червня - 1 липня 2016, Ужгород

Наприкінці червня цього року до Ужгорода завітали спеціалісти галузі радіаційної онкології, щоб не тільки помилуватися прекрасним краєвидами та насолодитися термальними водами, а у першу чергу представити свої надбання у радіаційній онкології в рамках Науково-практичної конференції Українського Товариства радіаційних онкологів за участі міжнародних фахівців.

Цього року українське Товариство не обмежилось доповідями та обговоренням клінічних питань, а й приділяли багато уваги організації роботи, підтримання обладнання, найліпшому досвіду інших клінічних закладів.

До участі у конференції ми люб’язно запросили білоруських колег, які розкрили свій досвід проведення стереотаксичного лікування з синхронізацією по диханню, що є однією із важливих методик лікування рухомих пухлин, як наприклад пухлини грудної залози, легені, печінки та ін. Одна з таких методик, як планування та лікування з регульованою затримкою дихання, Активний координатор дихання (ABC), компанії Elekta, активно використовується вже у Дніпропетровському клінічному онкологічному диспансері, а сьогодні фахівці вже починають використовувати ще більш точну методику підведення дози з урахуванням дихання пацієнта, як планування і лікування з повною синхронізацією з диханням (4D, Symmetry).

Багато уваги було прикуто до сучасних високоточних методик опромінення, саме такою темою був доклад білоруських колег, щодо проведення стереотаксичної радіотерапії, з повним описанням самої методики, так і критеріїв її застосування.

Цікавим розділом, як завжди була брахітерапія. На жаль в Україні, цей високоефективний метод контактної радіотерапії незаслужено мало використовується, хоча має багато переваг, як з точку зори розподілення дози, менш виявлених побічних ефектів, в той самий час є набагато менш коштовним ніж конформна дистанційна радіотерапія. Доповідь білоруських колег розкрив підходи та етапи планування на новому обладнанні Elekta, яке за правом займає місце лідера у галузі брахітерапії у світі.

26-28 мая 2016, г. Київ

Кінець травня зібрав в Києві провідних фахівців в області онкології. 26-28 травня в НСК «Олімпійський» проходив Конгрес онкологів і радіологів України, традиційно організований Національним інститутом раку МОЗ України. Мультидисциплінарний підхід, проведення майстер класів на рівні європейських стандартів, доповіді фахівців провідних онкологічних шкіл роблять його по праву головною подією останніх років не тільки в онкології, а й в охороні здоров'я України в цілому.

Розподіл по секціях дозволив охопити всі патології, а разом з тим підняти такі важливі питання для фахівців всіх спеціальностей, як організація онкологічної допомоги та скринінгу в Україні, а також такого важливого аспекту, як реформування в онкологічній галузі охорони здоров'я України.

Посилання на матеріали конференції на офіційному сайті Національного інституту раку, Матеріали XIII з'їзду онкологів і радіологів України 26-28 травня 2016, м Київ

Компанія Біосенс ​​представила для учасників з'їзду матеріали і клінічні публікації компанії Elekta, поділилася досвідом вже реалізованих проектів в Україні, де нові онкологічні установи могли знайти свій шлях модернізації радіотерапії в їх лікувальних установах.

29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія

 

ESTRO є міждисциплінарним товариством, де радіаційні онкологи, медичні фізики, біологи, брахітерапевти та радіотерапевти прагнуть об'єднати свої зусилля з іншими організаціями в галузі онкології, які поділяють бачення ESTRO з передового досвіду в області лікування раку. Конгрес ESTRO 35, який відбувся у італьському місті Турині, де особлива увага приділялась поєднанню різних дисциплін онкологічної практики, мав метою довести необхідність надання загальної доступності до нових можливостей в радіотерапії, для всіх професіоналів в онкології із залучення у щоденному лікуванні та догляді за пацієнтами. Основою наукової програми, як і раніше стояло питання оптимізації планів лікування, збільшення швидкості проведення радіотерапії, і звичайно поліпшення систем доставки дози. Серед виробників, під час проведення ESTRO, традиційними стали організація конкурсів на краще виконання робіт в області радіотерапії, наукові ланчі з обговоренням новинок в області лікування. Як завжди під час конгресів ESTRO, користувачі обладнання Elekta були запрошені на феєричну вечірку, де могли разом провести час, обговорюючи професійні питання та спілкуючись з колегами з інших закладів.

18-19 лютого, 2016, Кіровоград

18-19 лютого 2016 року в Кіровограді відбулася міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методи в радіотерапії», яка зібрала понад 130 радіологів, медичних фізиків, клінічних онкологів і фахівців в області діагностики. Компанія Elekta, яка не так давно запустила систему Elekta Synergy в Українському Центрі Томотерапіі, підготувала великий науковий подарунок для всіх онкологічних установ України, запросивши кращих користувачів східної і західної Європи, які люб'язно поділилися своїм досвідом. Особливо цікавим став формат відкритої дискусії з педіатричної радіотерапії, ця тема виявилася однією з найбільш важливих для всіх фахівців. Незважаючи на те, що на щастя, маленьких пацієнтів набагато менше, важливість вибору найбільш конформних методик в педіатричній онкології, є найбільш важливим, як і сама підготовка пацієнта. Тому круглий стіл сприяв живому обговоренню і дозволив розглянути весь комплекс лікування на прикладах реальних клінічних випадків. Це традиційний формат компанії Elekta, яка має багато наукових консорціумів, одним з яких є педіатричний консорціум, до складу якого входять фахівці різних клінік і університетів.

00003

003

24 – 25 июня 2015 г., г. Львов

Славный город Львов гостеприимно принимал делегатов конференции Украинского общества радиационных онкологов в замечательную для этого города летнюю пору. Конференция этого года освещала, как моменты развития отрасли, так и современные достижения украинских и иностранных специалистов. К участию в конференции были приглашены специалисты Свердловского онкологического диспансера, которые имеют более чем 20-летний опыт использования медицинских линейных ускорителей. Накопленный опыт этой клиники важен с многих точек зрения, во-первых, это постепенный переход от одних к другим методикам в радиотерапии, и в дальнейшем выбор методики на основании личных результатов, также это команда опытных специалистов, возможность испытания различных клинических протоколов лечения. В докладе специалиста Свердловской клиники Юлии Мироновой освещался опыт использования лучевой терапии при лечении опухолей головного мозга и основания черепа. Доклад вызвал оживленную дискуссию специалистов, так как именно эти патологии, являются одним из первоочередных для которых применяется радиотерапия.

0004

004

Форум ESTRO 25 квітня, 2015 рік, Барселона, Іспанія

Elekta знову оновлює стандарт в радіохірургії головного мозку Leksell Гамма Knife® Icon™, який ще більше підвищує точність радіохірургії з адаптивною системою DoseControl ™. Leksell Гамма-ніж Icon™* - система останнього покоління для стереотаксичної радіохірургії головного мозку, яка не тільки зберігає неперевершену точність, якою взагалі славиться гамма-ніж, але також представляє нові можливості для лікування будь-яку цілі головного мозку, незалежно від розміру та розташування. Ця можливість досягається за рахунок нової функціональної системи, яка повністю інтегрована в Leksell Гамма-ніж. Elekta урочисто відкрила нову систему Leksell Гамма-ніж, з назвою Icon™, на 3-му Форумі ESTRO 25 квітня, в Барселоні, Іспанія. "Система Icon Leksell Гамма-ніж розпочинає нову главу в радіохірургії головного мозку, в якому з особливою точністю можна розглядати широкий спектр новоутворень головного мозку, незалежно від розмірів, маючи при цьому абсолютний контроль доставки дози під час лікування", говорить Пітер Фрьоберг, провідний спеціаліст Elekta з радіохірургічної продукції , "Не менш важливим є й те, що Icon™ являє собою найбільш гнучку, з коли-небудь розроблених платформ для радіохірургії, даючи лікарям можливість використовувати рамкову та безрамкову фіксацію для радіохірургії, лікування за одну або декілька фракцій при проведені традиційної радіохірургії або ультра-точної мікрорадіохірургії".

Технологічна еволюція черепної радіохірургії у Leksell Ніж Icon гамма вводить поняття точності радіохірургії з адаптивною DoseControl.

DoseControl ™

DoseControl - комплексне рішення повністю інтегроване в систему Icon™, яке забезпечує повний контроль за рухом пацієнта - для рамкової так і безрамкової фіксації пацієнта, та відстеження дози в реальному часі.

Керування рухом в реальному часі при безрамковій фіксації, дозволяє досягати тієї ж точності, 0.1 мм, що й при рамковому методі лікування. Система включає в себе можливості гейтінгу; коли система секторної колімації миттєво блокує пучки випромінювання, при попаданні здорових тканин до зони опромінення. Основним компонентом цього рішення є стереотаксична конусно-променева КТ (СВСТ), яка дозволяє лікарям адаптувати план лікування в режимі реального часу, безпосередньо час лікування.

"Унікальне стереотаксичне рішення на основі CBCT, дозволяє встановити і перевірити референтні точки до початку лікування," пояснює Фрьоберг. «Система автоматично адаптує доставку дози відповідно до положення пацієнта".

Крім того, унікальна особливість Icon™, дозволяє лікарю порівнювати дозу, яка саме має бути застосована із запланованою, безпосередньо на консолі, відповідно із положенням пацієнта під час лікування, та може бути змінена за допомогою DoseControl. Інтеграція СВСТ в робочій процес забезпечує найбільшу із можливих точність лікування.

25-27 сентября, 2014

3-тя конференція користувачів обладнання Elekta зібрала фахівців в області радіотерапії в місті Бургас на берегах сонячної Болгарії. Серед основних тем конференції були сучасні підходи до променевої терапії в лікуванні пухлин голови, шиї, спинного мозку, грудної залози, легень, впровадження в клінічну практику сучасних методів променевої терапії. Традиційно конференція присвячена новітнім рішенням і продуктам компанії Elekta, в її рамках пройшли практичні семінари та майстер-класи із застосування обладнання компанії. В ході конференції представники провідних медустанов Східної Європи змогли поділитися досвідом застосування високотехнологічного медичного обладнання для променевої терапії, обговорити накопичений досвід. Вже за традицією в рамках програми конференції були представлені останні досягнення компанії Elekta Ltd. Учасники змогли отримати відповіді на свої запитання, що виникають в процесі експлуатації обладнання, а також оновили вже існуючий клінічний досвід у використанні сучасних методик лікування онкологічних захворювань на лінійних прискорювачах. Конференції користувачів допомагають налагодити дружні зв'язки серед фахівців, що в подальшому дозволяє розширити професійний кругозір, і звичайно насолодитися спілкуванням з колегами.

00003

30 июня – 1 июля 2014 года

В этом году делегатов конференции УТРО, которые съехались со всех уголков Украины, принимал город Харьков. Среди гостей было много и зарубежных специалистов, которые приехали поделиться своим опытом и достижениями в области радиотерапии. Наиболее важными в обсуждении стали вопросы планирования лучевой терапии и качества облучения, определения роли лучевой терапии в комплексном лечении злокачественных опухолей различных локализаций, оценка эффективности, проведенной лучевой и химиолучевой терапии, пути и средства профилактики и лечения ранних и поздних осложнений лучевой терапии, применение терапии сопровождения и другие важные вопросы клинической радиотерапии. Среди докладов, заслуживающих особого внимания, был представлен доклад представителя компании Elekta, Ирины Бочаровой, в котором освещалась практическая реализация методик проведения радиотерапии. Одна из которых прекрасно реализуется на новейших системах Elekta – линейном ускорителе VERSA HD. Благодаря новым качествам в скорости проведения лечения, а также эффективности контроля качества лечения система VERSA HD значительно превосходят существующие радиотерапевтические системы. Сегодня линейные ускорители становятся еще более надежными инструментами в руках специалистов при реализации методик лучевой терапии.

00003

22-25 Октября 2013, г. Киев, Украина

Каждую осень это событие объединяет производителей медицинского оборудования, разработчиков современных лечебно - диагностических технологий и новых научных методик в области медицины.

Выставка в полной мере способствует налаживанию профессиональных контактов и обмена опытом между специалистами, поставщиками современного медицинского оборудования, учеными и представителям системы здравоохранения Украины. Все это обеспечивает внедрение конкурентоспособных технологий в медицинскую отрасль, способствует взвешенному и грамотному выбору медицинского оборудования для решения конкретных клинических задач в области диагностики и лечения.

Компания Биосенс пригласила ведущих специалистов Elekta, которые проводили мастер - классы для украинских специалистов, работающих непосредственно с радиотерапевтическим оборудованием. В рамках мастер - классов специалистами Elekta были продемонстрированы современные планирующие системы, программное обеспечение для контрольно - верификационной системы. Украинские специалисты имели возможность «примерить» возможности программ, оценить как они могут быть приспособлены к существующему оборудованию, чтобы улучшить лечебный процесс, и уменьшить очереди ожидания пациентов.

Современная платформа MONACO 5.0, одна из обновленных систем Elekta для планирования радиотерапии, в ближайшее время займет достойное место в радиотерапевтических отделениях. Программное обеспечение MONACO, которое много лет считается одним из лучшим в своем классе, теперь предоставляет еще больше возможностей, предлагая получить на одной платформе планирования все известные методики облучения, с самыми точным расчетом дозы.

Новейшие возможности были продемонстрированы и в контрольно – верификационной системе MOSAIQ. Компания Elekta с системой MOSAIQ является лидером в области онкологических информационных систем, и демонстрирует поддержку различных производителей, как в области контактной так и дистанционной радиотерапии .

Компания Биосенс искренне благодарна всем посетителям выставки и представителям компании за активное участие в работе на стенде.

3-6 Октября 2013, г. Москва, Россия

В октябре этого года, з 3 по 6 октября, в Москве состоялась II Восточноевропейская Конференция Пользователей Elekta. Данное мероприятие уже стало традиционной встречей пользователей оборудования Elekta Ltd из Восточной Европы. Первая конференция прошла в июле 2011 года.

За последние годы семья пользователей компании Elekta расширилась. На сегодняшний день более ста медицинских учреждений используют оборудование компании Elekta Ltd не только для дистанционной лучевой терапии, но также и комплексные системы Nucletron по брахитерапии. Конференция стала важной площадкой для обмена опытом между специалистами, где обсуждались как общие вопросы радиотерапии, так и в полной мере освещались результаты из области доказательной медицины. Доклады медицинских физиков, которые получают социальный заказ от радиотерапевтов по подведению дозы при особо критично распложенных опухолях, хирургическое удаление которых приводит к инвалидизации пациентов, показали насколько важно сотрудничество этих специалистов в области радиотерапии.

По традиции в рамках программы конференции были представлены последние достижения компании Elekta Ltd. Участники смогли получить ответы на интересующие их вопросы, возникающие в процессе эксплуатации оборудования. Мы искренне надеемся, что следующая конференция, которая будет проводиться в Украине, станет достойным продолжением и эффективной площадкой по обмену опытом, передовой практикой и идеями.

24-25 Сентября, 2013, г. Киев, Украина

Компания Elekta приняла участие в работе Национального учебно - практического семинара МАГАТЭ для медицинских физиков « Введение в эксплуатацию и обеспечение качества автоматизированных систем планирования для лучевой терапии рака» в рамках национального проекта с МАГАТЭ, который проводился 24-25 сентября, на базе Национального института рака. Это значительное событие, которое в очередной раз проводится в Украине, убедительно доказывает насколько важны профессиональные знания медицинских физиков в развитии радиотерапии в Украине, которая за последнее время приобретает современные европейские черты. Переход с планарного подхода при создании планов для радиотерапии, к 3D конформной и радиотерапии с модуляцией интенсивности, станет возможным именно благодаря свободному владению медицинскими физиками навыками планирования и дозиметрического контроля качества.

Медицинские физики в рамках этого курса получили как теоретический багаж знаний от ведущих преподавателей МАГАТЭ, так и имели возможность поработать в группах на современных станциях планирования под руководством опытных специалистов.

00003

12-15 Сентября, 2013 року, о. Родос, Греция

Большой интерес пользователей радиотерапевтического оборудования вызвала всеевропейская конференция Elekta, которая прошла в сентябре этого года на живописном острове Родос в сентябре этого года.

За два последних года, после предыдущей конференции в Варнемюнде, пользователи Elekta смогли оценить в полной мере нововведения компании. Одно из самых значительных улучшений получили ротационные методики. Благодаря внедрению нового мультилепесткового коллиматора Agility, который обеспечивает беспрецедентную точность и самую высокую скорость передвижения лепестков, такие методики как VMAT получили еще большее развитие, позволяя сократить время проведения процедуры облучения в несколько раз. Сегодня благодаря этому нововведению одна система, без какого либо дополнительного оборудования, позволяет проводить лечение с наибольшей амплитудой размера поля (от 40 на 40 см, до 0,5 на 0,5 см).

Научная программа конференции включала разделы с рассмотрением наиболее важных на сегодняшний день патологий, лечение которых требует дальнейшего улучшения - это патологии головного мозга, с выбором методик облучения при метастазах головного мозга, радиотерапевтичское лечение рака простаты, патологии легких, с оценкой различных подходов к лечению движущихся опухолей.

Научные доклады чередовались с мастер-классами, обсуждением стендовых докладов, работой в группах с новым программным обеспечением.

Конечно же, много удовольствия пользователи Elekta получили и от неформального общения на теплом гостеприимном острове с богатым историческим наследием.

00003

00003

25-27 июня 2013 года в г. Ровно.

Каждые четыре года в Украине проводиться съезд Украинского общества радиационных онкологов. Съезд собрал под своими флагами ведущих специалистов Украины, России, Беларуси, Грузии, Швейцарии, Австрии, Германии.

00003Цель съезда – показать медицинскому сообществу успехи и достижения в лечении онкологических заболеваний, а также поделиться с коллегами опытом использования лечебных методик. В отделении радиотерапии важна роль каждого члена команды – это врачи, медицинские физики, медицинские сестры, системные администраторы и инженеры. У каждого есть своя определенная роль, которая должна выполняться четко и профессионально. От этого зависит общий результат работы.

Одна из интересных особенностей этого года были мастер-классы для медицинских физиков, которые проводились на базе Центра лучевой терапии Ровенского областного онкологического диспансера.

Опытные специалисты предложили всем участникам приобщиться к современному планированию лечения на линейных ускорителях, получить знания по контролю качества работы линейных ускорителей. Возможность общения в группе специалистов, обсуждение сложных случаев планирования, стали полезными всем участникам мастер-классов.

Кроме того в эти дни на базе Центра лучевой терапии Ровенского областного онкологического диспансера началась работа на новом линейном ускорителе Elekta и открыто обновлённое отделение радиологии, что обратило внимание к этому событию высокопоставленных гостей, среди которых присутствовали Вице-президент компании Elekta Набил Романос, Первый секретарь и Торговый уполномоченный Посольста Швеции в Украине Гуннила Хульт, Руководитель подразделения Elekta в Восточной Европе Ирина Сандин.

00003

00003

Недавно в живописном городе на Закарпатье прошло важное событие, которое собрало многих специалистов на V съезде Ассоциации нейрохирургов Украины. В рамках конференции были представлены доклады ведущих специалистов Украины, России, США, Польши, Венгрии, Греции, Беларуси, Латвии и др.

00003Организовала мероприятие Украинская ассоциация нейрохирургов, врачей-нейрохирургов и врачей смежных специальностей, которые занимаются практической деятельностью, а также научной и педагогической работой. Съезд этого года особенный, так как Ассоциация Нейрохирургов Украины празднует 20-ти летие, гордясь тем, что именно украинские нейрохирурги одними из первых в пространстве СНД создали своё сообщество по образцу сообществ медиков и учёных Запада, войдя на равных в их сообщества.

Основной целью проведения таких съездов, в том чтобы успешно решать научные и практические проблемы в области нейрохирургии, позитивно влиять на рост профессионализма украинских специалистов, способствовать повышению их квалификации, распространять собственный опыт и расширять контакты с нейрохирургами других стран мира. Последнее разрешает привести к официальному признанию украинских специалистов заграницей.

00003Ужгород не случайно выбрали местом проведения съезда в этом году. Именно потому, что здесь ещё с 2006 года работает ведущий Центр нейрохирургии и неврологии, который возглавляет профессор Владимир Иванович Смоланка. В рамках съезда, Владимира Ивановича выбрали президентом Украинской ассоциации нейрохирургов.

Компания Биосенс, с большим удовольствием отозвалась на приглашение принять участие в V съезде Ассоциации нейрохирургов Украины,представив нейрохирургическое направление компании Elekta для украинских специалистов.

00003Одним из ведущих продуктов является радиохирургическая Cистема Leksell Гамма-Нож, производства Elekta.

Именно эта система признана всеми нейрохирургами мира как стандарт радиохирургического лечения новообразований головного мозга.

00003Среди докладчиков на конференцию пригласили профессора Голанова Андрея Владимировича, который на сегодняшний день возглавляет Центр «Гамма Нож» на базе НДИ Нейрохирургии им. Н.Н.Бурденко, который предлагает эфективное неинвазивное лечение патологических образований головного мозга с использованием современного высокотехнологического устройства Lelsell Gamma Knife Perfexion для стереотаксической хирургии, производства компании Elekta.

Центр «Гама-Нож» работает уже более 7 лет. За это время было пролечено более 3000 пациентов с разными патологиями головного мозга.

Профессор поделился большим достояниям центра в лечении разных тяжело доступных опухолевых образований головного мозга и области голова-шея, в том числе и таких, которые ещё недавно считались некурабельными. Основными темами доклада были вопросы по отбору пациентов для радиохирургических методик облучения, применение радиохирургического и радиотерапевтического лечения в педиатрической практике и результаты лечения по современным протоколам глиом, менингиом и метастических поражений головного мозга.

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею