Всемирный день борьбы против рака04 лют. 2021Всемирный день борьбы против рака

  Всесвітній день боротьби проти раку.. ]

Рак грудей28 вер. 2020Рак грудей

  Рак грудей А Ви проходите щорічні профілакт [ ... ]

З днем медичного працівника!22 серп. 2020З днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники! Безмежно вдячні Вам за В [ ... ]

Вітаємо з Великоднем!19 квіт. 2020Вітаємо з Великоднем!

 Вітаємо усіх з Великоднем!  Гарного настрою Вам  [ ... ]

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!07 бер. 2019ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Дніпровські читання11 лип. 2018Дніпровські читання

5-6 липня 2018 року компанія «Біосенс» взяла участь у ю [ ... ]

УТРО 201821 черв. 2018УТРО 2018

Цього року науково-практична конференція Українськ [ ... ]

Elekta Unity святкує отримання CE марки19 черв. 2018Elekta Unity святкує отримання CE марки

З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонан [ ... ]

Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього у Херсоні...14 трав. 2018Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього у Херсоні

  26-28 березня компанія «Біосенс», представник Elekta в У [ ... ]

С праздником Пасхи!06 лип. 2016С праздником Пасхи!

Компания Биосенс поздравляет всех с наступающим пра [ ... ]

Компания БИОСЕНС приняла участие в ежегодной конференции ESTRO 31 в Барсело...06 лип. 2016Компания БИОСЕНС приняла участие в ежегодной конференции ESTRO 31 в Барселоне

В травні 2012р. в Барселоні (Іспанія) пройшла щорічна к [ ... ]

Конференція радіаційних онкологів в Ужгороді 30 червня - 1 липня 2016...02 лип. 2016

30 червня - 1 липня 2016, Ужгород Наприкінці червня цьог [ ... ]

XIII З’ЇЗД ОНКОЛОГІВ ТА РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ...29 трав. 2016

26-28 мая 2016, г. Київ Кінець травня зібрав в Києві прові [ ... ]

ESTRO 3509 трав. 2016ESTRO 35

29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія   ESTRO є мі [ ... ]

Другие статьи

 

Всесвітній день боротьби проти раку

 

З ініціативи «Міжнародного союзу проти раку» (UICC) відзначається щорічно - 4 лютого.

Рак стоїть на другому місці після серцево-судинних захворювань серед основних причин смерті. За прогнозами, смертність від раку в світі буде продовжувати рости і в 2030 році число випадків смерті перевищить 13,1 мільйона. Майже третина летальних випадків внаслідок раку обумовлено нездоровим способом життя і раціоном харчування.

Через онкологічні захворювання в Україні щорічно помирає майже 80 000 чоловік. Тільки за січень-вересень 2020 летальні випадки з новоутворення складають - 51 817 осіб, 51 353 з яких - пішли з життя через злоякісні новоутворення в організмі.

У всьому світі найбільшу кількість чоловіків помирає від наступних п'яти видів раку: раку легенів, шлунка, печінки, ободової і прямої кишки і стравоходу. Рак легенів - найпоширеніша форма раку в усьому світі у чоловіків, що становить майже 17% від загального числа нових випадків.

У всьому світі найбільшу кількість жінок помирає від наступних п'яти видів раку: раку грудей, легенів, шлунка, прямої і ободової кишки і шийки матки. Рак молочної залози є найбільш поширеною формою раку в усьому світі у жінок, становить понад 25% від загального числа нових випадків.

Рак - це не вирок. Це хвороба, з якою можна і потрібно боротися, яку можна і потрібно перемагати!

Проходьте своєчасно профілактичні медичні обстеження!

Дбайте про своє здоров'я!

 

Рак грудей

 

А Ви проходите щорічні профілактичні обстеження?

 

 

Жовтень - місяць, присвячений підвищенню обізнаності серед жінок про ранню діагностику раку грудей. Рак молочної залози є найбільш поширеним видом раку серед жінок усього світу. На ранніх стадіях рак грудей може не викликати болю чи інших симптомів. Водночас, виявлення цього виду раку саме на ранній стадії є запорукою успішного лікування. Кожна жінка після 20 років має 1 раз на місяць (на 10-12 день менструального циклу) проводити самоогляди, а також 1 раз на рік проходити огляд у мамолога, який призначить необхідні методи діагностики, що відповідатимуть Вашому віку.

 

Любі жінки, бережіть себе, відносьтесь до свого здоров'я з любов'ю, проходьте щорічні профілактичні медичні огляди! І це стосується не лише молочної залози.

 

 

Шановні медичні працівники!

Безмежно вдячні Вам за Вашу працю, за кожну хвилину відданості роботі та пацієнтам!
Успіхів Вам у роботі та відмінних результатів лікування, удачі в житті і чудового настрою!

Вітаємо Вас із професійним святом!

 Вітаємо усіх з Великоднем!

 Гарного настрою Вам в ці світлі пасхальні дні!

 Добра, миру,і благодаті у ваші домівки.

 

 

Колектив БІОСЕНС.

 

 

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

 

 

 

 

 

 

5-6 липня 2018 року компанія «Біосенс» взяла участь у ювілейній X конференції “Дніпровські читання” з міжнародною участю, яка була присвячена 85-ій річниці від створення Дніпропетровського обласного онкологічного диспансеру. З різних куточків України приїхали понад 350 лікарів для того, щоб послухати доповіді колег із-за кордону та українських корифеїв в онкології. Компанія Elekta запросила, поділитись своїм досвідом на даному заході, керівника відділення радіології Мінської міського клінічного онкологічного диспансеру О.Л. Звєрєву. Доповідач розповіла про «Принципи опромінення лівої молочної залози на затримці дихання: стандарти оконтурювання, техніка опромінення, кардіальна токсичність». Вітаємо Дніпропетровський обласний онкологічний диспансер з ювілеєм!

Цього року науково-практична конференція Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО) за участі міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні» пройшла у мальовничому місті, що розташоване на березі Південного Бугу - м. Вінниця. У Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М.І.Пирогова завітало близько 150 радіотерапевтів та фізиків.

Компанія «Біосенс» також взяла участь у даній конференції. З доповіддю про сучасні тенденції в адаптивній радіотерапії виступила іноземний представник від компанії Elekta Бочарова І.О. Нашою компанією було проведено вікторину, в результаті розіграшу якої два надзвичайних подарунки знайшли своїх щасливих господарів: спеціалістів променевої терапії із Чернігівського та Івано-Франківського обласних онкологічних диспансерів.

Прийміть наші найщиріші привітання!

З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

 

26-28 березня компанія «Біосенс», представник Elekta в Україні взяла участь в конференції «Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього» яка проходила в м.Херсон, на базі обласного онкологічного диспансеру.


Метою заходу, організованого посольством Швеції у партнерстві із Херсонським онкологічним диспансером, був обмін досвідом у сфері онкології. У конференції взяли участь головні лікарі онкологічних диспансерів з усіх областей України, шведські експерти та представники шведських компаній.
З робочим візитом завітала шведсько-українська делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції Мартіном Хаґстрьомом.

Делегація виступає як учасники шведсько-української ініціативи з охорони здоров’я майбутнього у Херсоні, тому завітали в область, аби обговорити ключові питання охорони здоров’я в Україні, за такими напрямками як онкологія, кардіологія, електронна система охорони здоров’я E-HEALTH та визначити перспективні проекти Херсонщини.

На даному заході поділились своїм досвідом Валерій Зуб, Чернігівський обласний онкологічний диспансер «Впровадження європейських технологій в лікування онкохворих. Досвід Чернігівської області», підняли питання сервісного обслуговування Олег і Наталя Спіженки, клініка Спіженко «Spizhenko & Elekta: 7 років інвестицій в медицину України» , представник компанії Elekta Штефан Майор ознайомив усіх присутніх зі здобутками компанії та новітніми технологіями обладнання «Передові методи радіотерапії в лікуванні онкологічних захворювань».

Кінцева ціль даного заходу – обладнати онкодиспансер сучасним обладнанням для забезпечення лікування пацієнтам з онкологічними захворюваннямиХерсонської області .В допомогу для збору коштів на придбання променевого обладнання 13 квітня стартував благодійний марафон «Промені майбутнього».

00003

В травні 2012р. в Барселоні (Іспанія) пройшла щорічна конференція Європейської Асоціації Терапевтичних Радіаційних Онкологів ESTRO 31, в якій взяли участь представники компанії БІОСЕНС. Захід, що користується великою популярністю в середовищі фахівців в радіотерапії та онкології, зібрало кілька тисяч учасників з усієї Європи.

Щорічна конференція ESTRO є одним з наймасштабніших і значущих подій для онкологічного співтовариства, і присвячена основним досягненням в галузі радіаційної онкології, радіаційної фізики, радіаційної біології та сучасної техніки. Учасникам заходу надається можливість розширити свої знання і отримати інформацію про сучасні підходи і новітні технології в радіаційної онкології, а також глибше вивчити роль радіаційного лікування онкологічних захворювань.

Додамо, що ESTRO - це Європейське Співтовариство терапевтичних радіаційних онкологів, створене з метою вирішення питань, пов'язаних з боротьбою з онкологічними захворюваннями і надання ефективної допомоги пацієнтам. Конференція ESTRO 31 була присвячена, в першу чергу, розгляду міждисциплінарних компонентів і нових можливостей в практиці присутніх фахівців. В ході заходу національні товариства і суміжні організації, що мають відношення до онкології, постаралися об'єднати зусилля для вдосконалення та просування стандартів в галузі радіаційної онкології, а також поділитися результатами своїх досліджень.

В рамках ESTRO-31 були представлені яскраві науково-освітні семінари і майстер-класи. Інформація під час лекційних засідань поєднувалася з обговоренням практичних клінічних випадків. Також традиційно засідання конференції супроводжувалися виставкою, на якій можна було ознайомитися з новітніми розробками провідних світових виробників. Зокрема, були представлені сучасні медичні технології партнера БІОСЕНС - компанії ELEKTA. Учасники, що входили до складу делегації БІОСЕНС, відвідали освітні заходи конференції, а також презентації виробників.

30 червня - 1 липня 2016, Ужгород

Наприкінці червня цього року до Ужгорода завітали спеціалісти галузі радіаційної онкології, щоб не тільки помилуватися прекрасним краєвидами та насолодитися термальними водами, а у першу чергу представити свої надбання у радіаційній онкології в рамках Науково-практичної конференції Українського Товариства радіаційних онкологів за участі міжнародних фахівців.

Цього року українське Товариство не обмежилось доповідями та обговоренням клінічних питань, а й приділяли багато уваги організації роботи, підтримання обладнання, найліпшому досвіду інших клінічних закладів.

До участі у конференції ми люб’язно запросили білоруських колег, які розкрили свій досвід проведення стереотаксичного лікування з синхронізацією по диханню, що є однією із важливих методик лікування рухомих пухлин, як наприклад пухлини грудної залози, легені, печінки та ін. Одна з таких методик, як планування та лікування з регульованою затримкою дихання, Активний координатор дихання (ABC), компанії Elekta, активно використовується вже у Дніпропетровському клінічному онкологічному диспансері, а сьогодні фахівці вже починають використовувати ще більш точну методику підведення дози з урахуванням дихання пацієнта, як планування і лікування з повною синхронізацією з диханням (4D, Symmetry).

Багато уваги було прикуто до сучасних високоточних методик опромінення, саме такою темою був доклад білоруських колег, щодо проведення стереотаксичної радіотерапії, з повним описанням самої методики, так і критеріїв її застосування.

Цікавим розділом, як завжди була брахітерапія. На жаль в Україні, цей високоефективний метод контактної радіотерапії незаслужено мало використовується, хоча має багато переваг, як з точку зори розподілення дози, менш виявлених побічних ефектів, в той самий час є набагато менш коштовним ніж конформна дистанційна радіотерапія. Доповідь білоруських колег розкрив підходи та етапи планування на новому обладнанні Elekta, яке за правом займає місце лідера у галузі брахітерапії у світі.

26-28 мая 2016, г. Київ

Кінець травня зібрав в Києві провідних фахівців в області онкології. 26-28 травня в НСК «Олімпійський» проходив Конгрес онкологів і радіологів України, традиційно організований Національним інститутом раку МОЗ України. Мультидисциплінарний підхід, проведення майстер класів на рівні європейських стандартів, доповіді фахівців провідних онкологічних шкіл роблять його по праву головною подією останніх років не тільки в онкології, а й в охороні здоров'я України в цілому.

Розподіл по секціях дозволив охопити всі патології, а разом з тим підняти такі важливі питання для фахівців всіх спеціальностей, як організація онкологічної допомоги та скринінгу в Україні, а також такого важливого аспекту, як реформування в онкологічній галузі охорони здоров'я України.

Посилання на матеріали конференції на офіційному сайті Національного інституту раку, Матеріали XIII з'їзду онкологів і радіологів України 26-28 травня 2016, м Київ

Компанія Біосенс ​​представила для учасників з'їзду матеріали і клінічні публікації компанії Elekta, поділилася досвідом вже реалізованих проектів в Україні, де нові онкологічні установи могли знайти свій шлях модернізації радіотерапії в їх лікувальних установах.

29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія

 

ESTRO є міждисциплінарним товариством, де радіаційні онкологи, медичні фізики, біологи, брахітерапевти та радіотерапевти прагнуть об'єднати свої зусилля з іншими організаціями в галузі онкології, які поділяють бачення ESTRO з передового досвіду в області лікування раку. Конгрес ESTRO 35, який відбувся у італьському місті Турині, де особлива увага приділялась поєднанню різних дисциплін онкологічної практики, мав метою довести необхідність надання загальної доступності до нових можливостей в радіотерапії, для всіх професіоналів в онкології із залучення у щоденному лікуванні та догляді за пацієнтами. Основою наукової програми, як і раніше стояло питання оптимізації планів лікування, збільшення швидкості проведення радіотерапії, і звичайно поліпшення систем доставки дози. Серед виробників, під час проведення ESTRO, традиційними стали організація конкурсів на краще виконання робіт в області радіотерапії, наукові ланчі з обговоренням новинок в області лікування. Як завжди під час конгресів ESTRO, користувачі обладнання Elekta були запрошені на феєричну вечірку, де могли разом провести час, обговорюючи професійні питання та спілкуючись з колегами з інших закладів.

18-19 лютого, 2016, Кіровоград

18-19 лютого 2016 року в Кіровограді відбулася міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методи в радіотерапії», яка зібрала понад 130 радіологів, медичних фізиків, клінічних онкологів і фахівців в області діагностики. Компанія Elekta, яка не так давно запустила систему Elekta Synergy в Українському Центрі Томотерапіі, підготувала великий науковий подарунок для всіх онкологічних установ України, запросивши кращих користувачів східної і західної Європи, які люб'язно поділилися своїм досвідом. Особливо цікавим став формат відкритої дискусії з педіатричної радіотерапії, ця тема виявилася однією з найбільш важливих для всіх фахівців. Незважаючи на те, що на щастя, маленьких пацієнтів набагато менше, важливість вибору найбільш конформних методик в педіатричній онкології, є найбільш важливим, як і сама підготовка пацієнта. Тому круглий стіл сприяв живому обговоренню і дозволив розглянути весь комплекс лікування на прикладах реальних клінічних випадків. Це традиційний формат компанії Elekta, яка має багато наукових консорціумів, одним з яких є педіатричний консорціум, до складу якого входять фахівці різних клінік і університетів.

00003

003

24 – 25 июня 2015 г., г. Львов

Славный город Львов гостеприимно принимал делегатов конференции Украинского общества радиационных онкологов в замечательную для этого города летнюю пору. Конференция этого года освещала, как моменты развития отрасли, так и современные достижения украинских и иностранных специалистов. К участию в конференции были приглашены специалисты Свердловского онкологического диспансера, которые имеют более чем 20-летний опыт использования медицинских линейных ускорителей. Накопленный опыт этой клиники важен с многих точек зрения, во-первых, это постепенный переход от одних к другим методикам в радиотерапии, и в дальнейшем выбор методики на основании личных результатов, также это команда опытных специалистов, возможность испытания различных клинических протоколов лечения. В докладе специалиста Свердловской клиники Юлии Мироновой освещался опыт использования лучевой терапии при лечении опухолей головного мозга и основания черепа. Доклад вызвал оживленную дискуссию специалистов, так как именно эти патологии, являются одним из первоочередных для которых применяется радиотерапия.

0004

004

Форум ESTRO 25 квітня, 2015 рік, Барселона, Іспанія

Elekta знову оновлює стандарт в радіохірургії головного мозку Leksell Гамма Knife® Icon™, який ще більше підвищує точність радіохірургії з адаптивною системою DoseControl ™. Leksell Гамма-ніж Icon™* - система останнього покоління для стереотаксичної радіохірургії головного мозку, яка не тільки зберігає неперевершену точність, якою взагалі славиться гамма-ніж, але також представляє нові можливості для лікування будь-яку цілі головного мозку, незалежно від розміру та розташування. Ця можливість досягається за рахунок нової функціональної системи, яка повністю інтегрована в Leksell Гамма-ніж. Elekta урочисто відкрила нову систему Leksell Гамма-ніж, з назвою Icon™, на 3-му Форумі ESTRO 25 квітня, в Барселоні, Іспанія. "Система Icon Leksell Гамма-ніж розпочинає нову главу в радіохірургії головного мозку, в якому з особливою точністю можна розглядати широкий спектр новоутворень головного мозку, незалежно від розмірів, маючи при цьому абсолютний контроль доставки дози під час лікування", говорить Пітер Фрьоберг, провідний спеціаліст Elekta з радіохірургічної продукції , "Не менш важливим є й те, що Icon™ являє собою найбільш гнучку, з коли-небудь розроблених платформ для радіохірургії, даючи лікарям можливість використовувати рамкову та безрамкову фіксацію для радіохірургії, лікування за одну або декілька фракцій при проведені традиційної радіохірургії або ультра-точної мікрорадіохірургії".

Технологічна еволюція черепної радіохірургії у Leksell Ніж Icon гамма вводить поняття точності радіохірургії з адаптивною DoseControl.

DoseControl ™

DoseControl - комплексне рішення повністю інтегроване в систему Icon™, яке забезпечує повний контроль за рухом пацієнта - для рамкової так і безрамкової фіксації пацієнта, та відстеження дози в реальному часі.

Керування рухом в реальному часі при безрамковій фіксації, дозволяє досягати тієї ж точності, 0.1 мм, що й при рамковому методі лікування. Система включає в себе можливості гейтінгу; коли система секторної колімації миттєво блокує пучки випромінювання, при попаданні здорових тканин до зони опромінення. Основним компонентом цього рішення є стереотаксична конусно-променева КТ (СВСТ), яка дозволяє лікарям адаптувати план лікування в режимі реального часу, безпосередньо час лікування.

"Унікальне стереотаксичне рішення на основі CBCT, дозволяє встановити і перевірити референтні точки до початку лікування," пояснює Фрьоберг. «Система автоматично адаптує доставку дози відповідно до положення пацієнта".

Крім того, унікальна особливість Icon™, дозволяє лікарю порівнювати дозу, яка саме має бути застосована із запланованою, безпосередньо на консолі, відповідно із положенням пацієнта під час лікування, та може бути змінена за допомогою DoseControl. Інтеграція СВСТ в робочій процес забезпечує найбільшу із можливих точність лікування.

25-27 сентября, 2014

3-тя конференція користувачів обладнання Elekta зібрала фахівців в області радіотерапії в місті Бургас на берегах сонячної Болгарії. Серед основних тем конференції були сучасні підходи до променевої терапії в лікуванні пухлин голови, шиї, спинного мозку, грудної залози, легень, впровадження в клінічну практику сучасних методів променевої терапії. Традиційно конференція присвячена новітнім рішенням і продуктам компанії Elekta, в її рамках пройшли практичні семінари та майстер-класи із застосування обладнання компанії. В ході конференції представники провідних медустанов Східної Європи змогли поділитися досвідом застосування високотехнологічного медичного обладнання для променевої терапії, обговорити накопичений досвід. Вже за традицією в рамках програми конференції були представлені останні досягнення компанії Elekta Ltd. Учасники змогли отримати відповіді на свої запитання, що виникають в процесі експлуатації обладнання, а також оновили вже існуючий клінічний досвід у використанні сучасних методик лікування онкологічних захворювань на лінійних прискорювачах. Конференції користувачів допомагають налагодити дружні зв'язки серед фахівців, що в подальшому дозволяє розширити професійний кругозір, і звичайно насолодитися спілкуванням з колегами.

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею