Лінійний прискорювач Elekta Synergy

 
Elekta Synergy
 

Система Elekta Synergy ® розроблена компанією Elekta у тісній співпраці з клінічними партнерами, що займають лідируючі позиції в досвіді використання та дослідженнях радіотерапевтичного обладнання. Elekta Synergy першою в світі дозволила використовувати спеціалістам 3D-об'ємні зображення при проведенні повсякденної променевої терапії. Це вирішує дві основні проблеми сучасної променевої терапії стосовно руху внутрішніх органів і помилки при розміщенні пацієнта.

Об'ємне зображення дозволяє клініцистам візуалізувати пухлину з оточуючими її здоровими тканинами, та найважливіше їх рух між і під час проведення опромінення. Широкі можливості інструментів для 3D і 4D об'ємної візуалізації м'яких тканин, 2D візуалізації у флюороскопічному режимі для мішеней, з великою частотою переміщення. Результатом чого є висока точність, клінічна достовірність і можливість збільшити підведену дозу до пухлини зі зменшенням навантаження на навколишні здорові тканини. Такі результати досягаються завдяки інтегрованим модулям із загальним ізоцентром, а саме: цифровому лінійному прискорювачу, мегавольтному пристрою портальних зображень, системі об'ємної рентгенівської томографії високої роздільної здатності, а також повністю інтегрованому багатопелюстковому коліматору з низьким рівнем витоку MLCi2.

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше