HDR брахитерапия Flexitron

 
gk 3
 

Flexitron - логічний вибір в області дистанційного введення джерел випромінювання. Цей апарат забезпечує зручність і високий технологічний рівень проведення брахітерапевтичних процедур. Апарат повністю сумісний з повним набором аплікаторів, які беруть свій початок від системи Microselectron для брахітерапії і системою Oncentra Brachy, а також дозволяє працювати з усім спектром брахітерапевтичних імплантатів, від найпростіших до найскладніших. Flexitron - це цінний довгостроковий актив для вашої клінічної практики.

Родина Флексітрон включає різні конфігурації. Вперше апарат для брахітерапії може працювати як з кобальтовими (Co-60) так і з іридієвим джерелами (Ir-192).

Вибір апарату залежить від потоку пацієнтів в кожній окремій лікувальній установі. Вибір джерела випромінювання залежить, в першу чергу, від логістичних можливостей по доставці джерела і кількості пацієнтів.

Так, наприклад, високий потік пацієнтів та використання багатоканальних процедур вимагають системи з іридієвим джерелами. Обмежені можливості з ввезення джерел в поєднанні з невисоким потоком пацієнтів, дозволяє поставити апарат з кобальтовим джерелом.

Вибір кількості каналів безпосередньо залежить від патологій і методик проведення брахітерапії.

10-канальні системи в основному використовуються для лікування гінекологічних патологій, патологій стравоходу, бронхів та ін.

20-канальні системи - дозволяють проводити всі стандартні брахі терапевтичні процедури, включаючи лікування простати, грудей, голови і шиї та ін.

40-канальні системи не мають обмежень у застосуванні, включаючи найпрогресивніші методики радіотерапії.

Система Flexitron® привносить нові стандарти у променеву терапію:

  • Стандартна довжина трубок для переміщення джерела: тепер немає необхідності вводити значення довжини трубок. Всі трубки мають стандартну довжину 1000 мм.
  • Позиція зупинки джерела відбивається в кодуванні значення позиції

Числове кодування метричних значень позицій зупинки джерела повністю відповідає його реальному стану 1 = 1 мм, 400 = 400 мм

  • Нульова точка в місці входження аплікатора. Відпадає необхідність у вимірах дистального наконечника, достатньо почати відлік на початку.
  • Переміщення джерела тільки ВПЕРЕД! Покрокове переміщення джерела вперед - візитна картка компанії Elekta в брахітерапії протягом багатьох років.
Завантажити Брошуру Flexitron

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею