HDR брахитерапия Flexitron / MicroSelectron

 
gk 3
 

Flexitron — логичный выбор в области дистанционного введения источников излучения. Этот аппарат обеспечивает удобство и высокий технологический уровень проведения брахитерапевтических процедур. Аппарат полностью совместим с полным набором аппликаторов, которые берут свое начало от системы Microselectron для брахитерапии и системой Oncentra.

Brachy, а также позволяет работать со всем спектром брахитерапевтических имплантатов, от простейших до самых сложных. Flexitron — это ценный долгосрочный актив для вашей клинической практики.

Семейство Флекситрон включает различные конфигурации. Впервые аппарат для брахитерапии может работать как с кобальтовыми (Co-60) так и с иридиевыми источниками (Ir–192).

Выбор аппарата зависит от потока пациентов в каждом отдельном лечебной учреждении. Выбор источника излучения зависит в первую очередь от логистических возможностей по доставке источника, и количестве пациентов.

Так, например, высокий поток пациентов, использование многоканальных процедур требуют системы с иридиевыми источниками. Ограниченные возможности по ввозу источников, в сочетании с невысоким потоком пациентов, позволяет поставить аппарат с кобальтовым источником.

Выбор количества каналов напрямую зависит от патологий и методик проведения брахитерапии.

10-канальные системы в основном используются для лечения гинекологических патологий, патологий пищевода, бронхов и др.

20-канальные системы – позволяет поводить все стандартные брахи терапевтические процедуры, включая лечение простаты, груди, головы и шеи и др.

40-канальные системы не имеет ограничений в применении, включая самые прогрессивные методики радиотерапии.

Система Flexitron® привносит новые стандарты в лучевой терапии:

- Стандартна длина трубок для перемещения источника: теперь нет необходимости вводить значение длины трубок. Все трубки имеют стандартную длину 1000 мм.

- Позиция остановки источника отражается в кодировке значения позиции

Числовое кодирование метрических значений позиций остановки источника полностью соответствует его реальному положению 1 = 1 мм, 400 = 400 мм

- Нулевая точка в месте вхождения аппликатора. Достаточно начать отсчет в начале, отпадает необходимость в измерениях дистального наконечника.

- Перемещение источника только ВПЕРЕД! Пошаговое перемещение источника вперед – визитная карточка компании Elekta в брахитерапии на протяжении многих лет.

Скачать Брошюру MicroSelectron Скачать Брошюру Flexitron

задать вопрос

 

Если у Вас возникли вопросы по поводу данного оборудования, пожалуйста, заполните форму ниже:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • Конференція радіаційних онкологів в Ужгороді 30 червня - 1 липня 2016

  30 червня - 1 липня 2016, Ужгород

  Наприкінці червня цього року до Ужгорода завітали спеціалісти галузі радіаційної онкології, щоб не тільки помилуватися прекрасним краєвидами та насолодитися термальними водами, а у першу чергу представити свої надбання у радіаційній онкології в рамках Науково-практичної конференції Українського Товариства радіаційних онкологів за участі міжнародних фахівців.

  Цього року українське Товариство не обмежилось доповідями та обговоренням клінічних питань, а й приділяли багато уваги організації роботи, підтримання обладнання, найліпшому досвіду інших клінічних закладів.

  До участі у конференції ми люб’язно запросили білоруських колег, які розкрили свій досвід проведення стереотаксичного лікування з синхронізацією по диханню, що є однією із важливих методик лікування рухомих пухлин, як наприклад пухлини грудної залози, легені, печінки та ін. Одна з таких методик, як планування та лікування з регульованою затримкою дихання, Активний координатор дихання (ABC), компанії Elekta, активно використовується вже у Дніпропетровському клінічному онкологічному диспансері, а сьогодні фахівці вже починають використовувати ще більш точну методику підведення дози з урахуванням дихання пацієнта, як планування і лікування з повною синхронізацією з диханням (4D, Symmetry).

  Багато уваги було прикуто до сучасних високоточних методик опромінення, саме такою темою був доклад білоруських колег, щодо проведення стереотаксичної радіотерапії, з повним описанням самої методики, так і критеріїв її застосування.

  Цікавим розділом, як завжди була брахітерапія. На жаль в Україні, цей високоефективний метод контактної радіотерапії незаслужено мало використовується, хоча має багато переваг, як з точку зори розподілення дози, менш виявлених побічних ефектів, в той самий час є набагато менш коштовним ніж конформна дистанційна радіотерапія. Доповідь білоруських колег розкрив підходи та етапи планування на новому обладнанні Elekta, яке за правом займає місце лідера у галузі брахітерапії у світі.

   
 • XIII З’ЇЗД ОНКОЛОГІВ ТА РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ

  26-28 мая 2016, г. Київ

  Кінець травня зібрав в Києві провідних фахівців в області онкології. 26-28 травня в НСК «Олімпійський» проходив Конгрес онкологів і радіологів України, традиційно організований Національним інститутом раку МОЗ України. Мультидисциплінарний підхід, проведення майстер класів на рівні європейських стандартів, доповіді фахівців провідних онкологічних шкіл роблять його по праву головною подією останніх років не тільки в онкології, а й в охороні здоров'я України в цілому.

  Розподіл по секціях дозволив охопити всі патології, а разом з тим підняти такі важливі питання для фахівців всіх спеціальностей, як організація онкологічної допомоги та скринінгу в Україні, а також такого важливого аспекту, як реформування в онкологічній галузі охорони здоров'я України.

  Посилання на матеріали конференції на офіційному сайті Національного інституту раку, Матеріали XIII з'їзду онкологів і радіологів України 26-28 травня 2016, м Київ

  Компанія Біосенс ​​представила для учасників з'їзду матеріали і клінічні публікації компанії Elekta, поділилася досвідом вже реалізованих проектів в Україні, де нові онкологічні установи могли знайти свій шлях модернізації радіотерапії в їх лікувальних установах.

   
 • ESTRO 35

  29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія

   

  ESTRO є міждисциплінарним товариством, де радіаційні онкологи, медичні фізики, біологи, брахітерапевти та радіотерапевти прагнуть об'єднати свої зусилля з іншими організаціями в галузі онкології, які поділяють бачення ESTRO з передового досвіду в області лікування раку. Конгрес ESTRO 35, який відбувся у італьському місті Турині, де особлива увага приділялась поєднанню різних дисциплін онкологічної практики, мав метою довести необхідність надання загальної доступності до нових можливостей в радіотерапії, для всіх професіоналів в онкології із залучення у щоденному лікуванні та догляді за пацієнтами. Основою наукової програми, як і раніше стояло питання оптимізації планів лікування, збільшення швидкості проведення радіотерапії, і звичайно поліпшення систем доставки дози. Серед виробників, під час проведення ESTRO, традиційними стали організація конкурсів на краще виконання робіт в області радіотерапії, наукові ланчі з обговоренням новинок в області лікування. Як завжди під час конгресів ESTRO, користувачі обладнання Elekta були запрошені на феєричну вечірку, де могли разом провести час, обговорюючи професійні питання та спілкуючись з колегами з інших закладів.

   
Докладніше