Система планирования Oncentra® Brachy

 
 

Створення системи Oncentra Brachy - це ще один етап в еволюції технологій планування променевої терапії. Багатий досвід в області створення інноваційних технологій планування від першого рішення NPS і до знаменитої платформи PLATO, що стала свого роду стандартом якості в області планування брахітерапії, втілилися в повній мірі в системі Oncentra Brachy, оснащеної новітньою функцією планування на основі об'ємних зображень.

Oncentra Brachy - це комплексна система планування променевої терапії зі зручним інтерфейсом, оснащена найсучаснішими алгоритмами оптимізації дози. Створення висококонформних планів терапії в рамках ефективного робочого процесу тепер цілком доступні. Oncentra Brachy надає у ваше розпорядження новітні інструменти, які допоможуть створити максимально ефективний план брахітерапії.

Тривимірне оконтурювання

Система Oncentra Brachy дозволяє вільно переміщуватись в межах набору зображень незалежно від способу їх отримання (КТ, ПЕТ / КТ, УЗД або МРТ), легко виконувати прокрутку зображень в будь-якій площині (сагітальній, аксіальній та довільній), що дає повну свободу дій при окресленні контурів областей дослідження. Поєднання можливості відображення довільних площин з іншими інструментами, наприклад, з інструментом окреслення зі згладжуванням контурів, дозволяє виконувати тривимірне оконтурювання в режимі реального часу. Ця ж функція вільної навігації в довільних площинах використовується в режимі реконструкції катетерів, що дає можливість переглядати весь набір даних зображень, що відносяться до окремого положення аплікатора. Ця проста у використанні функція забезпечує швидку і дуже точну реконструкцію, а також більш точний розподіл дози опромінення.

 • Об'єднання зображень КТ / МР
 • Навігація довільних площин
 • Інструмент окреслення зі згладжуванням контурів
 • Визначення меж в тривимірному режимі
 • Сучасні засоби візуалізації
 • Диспетчер каталогів областей дослідження

Реконструкція

Моделювання імплантатів і аплікаторів.

Система Oncentra Brachy оснащена новим інструментом для моделювання імплантатів, що дозволяє проводити миттєву реконструкцію імплантатів з декількома катетерами. Функція переміщення тривимірних геометричних параметрів аплікатора в набори зображень забезпечує швидку і точну реконструкцію. За допомогою додаткової системи координат (ECS) можна переходити до відповідних площинних проекцій і переміщувати на них попередньо задані точки аплікатора для поєднання їх з точками прив'язки набору зображень. Положення аплікатора, при необхідності, можна коригувати після його розміщення. Ці функції дозволяють істотно економити час, оскільки реконструйовані імплантати можна використовувати повторно.

Оптимізація дозиметрії

Автоматична оптимізація дози

При плануванні променевої терапії необхідно одночасно визначити оптимальне цільове охоплення, забезпечити рівномірність розподілу дози і захистити органи ризику. Система Oncentra Brachy містить два алгоритму зворотньої оптимізації, які дозволяють автоматично розрахувати оптимальний розподіл дози опромінення з урахуванням клінічних обмежень, що задаються користувачем. При цьому, користувач зберігає повний контроль над автоматизованими процесами. Ви зможете самі задавати обмеження, а також поєднувати зворотну оптимізацію з будь-яким методом планування та оптимізації, наприклад, зі зміною тривалості зупинки джерела вручну або з графічною оптимізацією. Завдяки цьому ви зможете набагато швидше розраховувати оптимальний розподіл дози і скоротити число складних операцій для її коригування.

Модулі HIPO і IPSA включають інструменти, що забезпечують додаткову оптимізацію планів променевої терапії.

Модуль IPSA оснащений функцією визначення постійної відхилення тривалості зупинки (DTDC), яка дозволяє створювати надійні і обґрунтовані плани променевої терапії за рахунок обмеження значних відхилень значень тривалості зупинки джерела.

Модуль HIPO оптимізація планів променевої терапії за допомогою параметра обмеження градієнта тривалості зупинки (DTGR), що контролює значні відхилення значення тривалості зупинки джерела в ту чи іншу сторону, а також фіксації голки, яка дозволяє блокувати частину імплантату, що не потребує подальшої оптимізації, і зосередитися на тій області, де необхідні додаткові дії, наприклад, введення додаткових голок для брахітерапії.

Розрахунок дози по вдосконаленому алгоритму стисненого конуса

(Advanced Collapsed Cone Engine, ACE) Система Oncentra® Brachy, оснащена новим інструментом розрахунку дози за вдосконаленим алгоритмом стисненого конуса (ACE), - це ще один крок на шляху інноваційного розвитку медичних технологій. Цей алгоритм розрахунку дози для брахітерапії заснований на рекомендаціях TG-186, які опубліковано у 2012 році робочою групою Американської асоціації медичних фізиків (AAPM).

Інструмент ACE, повністю інтегрований з системою Oncentra Brachy, здатний диференціювати тканини, повітря і кісткову тканину і враховувати такі фактори як неоднорідність тканин, відсутність зворотного розсіювання в тих областях, де немає тканин, а також ослаблення і екранування аплікатора. За ступенем точності алгоритм ACE можна порівняти з методом Монте-Карло, проте його використання прискорює розрахунки і дозволяє отримати більш точну картину фактичного розподілу дози в порівнянні з методом розрахунку відповідно до рекомендацій TG-43, що в кінцевому підсумку призводить до прийняття більш обґрунтованих рішень при призначенні променевої терапії.

Оцінка плану

Включає оцінювання за різними критеріями, в різній комбінації

 • Гістограма «доза-обсяг» в режимі реального часу
 • Оцінка синхронізованих планів
 • Попередні встановлення гістограми «доза-обсяг»
 • Планування на основі знімків та параметрів обсягу
 • Візуалізація у двовимірному і тривимірному режимах
Завантажити Брошуру

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею