Стереотаксична система для нейрохірургії

 
2 Leksell
 

Leksell Stereotactic System ® забезпечує нейрохірургів єдиним рішенням для мінімально інвазивних втручань, що підтримує найвищій рівень клінічної точності та зменшує час, який витрачається спеціалістами безпосередньо на проведення планування та лікування. Стереотаксична система складається з дуги та рами Leksell у комплекті зі спеціальним інструментами, програмного забезпечення та нейрогенератора Leksell® , які використовуються у функціональній нейрохірургії.
Сьогодні більш як 1800 систем щодня застосовується в понад 1500 клініках по всьому світу та є еталонним рішенням для стереотаксичної нейрохірургії.

 ramka1 Leksell Stereotactic System ® - система для орієнтації у трьохмірному просторі, яка складається з трьох основних продуктів.
- Координатна рама Leksell® та багатоцільова стереотаксична арка Leksell®, які забезпечують широкі можливості доступу та повну свободу вибору траєкторії та місця входу інструмента.

 

 leksell2 - Leksell SurgiPlan® - програмне планування, засноване на використанні ПК, застосовується для передопераційного планування та післяопераційної оцінки.

 leksell3 - Leksell® Neuro Generator – імпульсний радіочастотний нейрогенератор, який використовується при проведенні більшості процедур у функціональній нейрохірургії.

 leksell4

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею