Стереотаксична система для нейрохірургії

 
2 Leksell
 

Leksell Stereotactic System ® забезпечує нейрохірургів єдиним рішенням для мінімально інвазивних втручань, що підтримує найвищій рівень клінічної точності та зменшує час, який витрачається спеціалістами безпосередньо на проведення планування та лікування. Стереотаксична система складається з дуги та рами Leksell у комплекті зі спеціальним інструментами, програмного забезпечення та нейрогенератора Leksell® , які використовуються у функціональній нейрохірургії.
Сьогодні більш як 1800 систем щодня застосовується в понад 1500 клініках по всьому світу та є еталонним рішенням для стереотаксичної нейрохірургії.

 ramka1 Leksell Stereotactic System ® - система для орієнтації у трьохмірному просторі, яка складається з трьох основних продуктів.
- Координатна рама Leksell® та багатоцільова стереотаксична арка Leksell®, які забезпечують широкі можливості доступу та повну свободу вибору траєкторії та місця входу інструмента.

 

 leksell2 - Leksell SurgiPlan® - програмне планування, засноване на використанні ПК, застосовується для передопераційного планування та післяопераційної оцінки.

 leksell3 - Leksell® Neuro Generator – імпульсний радіочастотний нейрогенератор, який використовується при проведенні більшості процедур у функціональній нейрохірургії.

 leksell4

Запитати

 

Якщо у Вас виникли питання про дане обладнання, будь-ласка, заповніть форму нижче:

­

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше