Сервіс та навчання

 

Поліпшення фінансових показників

Завдяки програмам Elekta Ви зможете підвищити ефективність планування та адміністрування відділень радіотерапії, значно знизити витрати на обслуговування кожного пацієнта. При підготовці проектів клініки можуть розраховувати на допомогу корпорації Elekta у плануванні приміщень для встановлення обладнання, реалізації маркетингових програм, а також програм щодо запобігання старіння техніки, що дозволяють своєчасно оновлювати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення.

Оптимізація потоку пацієнтів

Максимальний час безперебійної роботи обладнання усуває паузи в наданні медичної допомоги, підтримує високу якість медичного обслуговування і збільшує кількість виконуваних за день процедур. Компанія Elekta пропонує:
• Індивідуальні програми обслуговування і підтримки клієнтів
• Рішення Elekta IntelliMax, яке забезпечує управління обладнанням, а також інтелектуальний моніторинг та технічне обслуговування пристроїв з метою підтримання їх максимальної доступності та рентабельності.

Підвищення клінічної ефективності

Використовуючи новітні технології, клінічні розробки, а також можливості модульного оновлення, модернізації та створення допоміжного приладдя, компанія Elekta допомагає медичним установам максимально використовувати наявні ресурси. Це дозволяє скоротити час перебування пацієнтів у стаціонарі, знизити витрати на обслуговування кожного пацієнта і продовжити термін служби обладнання.

Гарантія компетентності співробітників

Корпорація Elekta вважає своїм обов'язком допомогу клієнтам в освоєнні обладнання у тій мірі, яка необхідна для досягнення найкращих клінічних результатів. На допомогу в навчанні персоналу компанія Elekta пропонує програми клінічної підготовки в центрах підвищення кваліфікації, з широкою географією. Практична підготовка під керівництвом інструкторів у рамках навчальних курсів компанії Elekta дозволяє медичному персоналу отримати спеціальні знання, які вони зможуть впевнено застосовувати на робочому місці.

 

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • УОРО 2018

  УОРО 2018 В этом году научно-практическая конференция Украинского общества радиационных онкологов (УОРО) с участием международных специалистов «Актуальные вопросы радиационной онкологии в Украине» прошла в живописном городе, который расположен на берегу Южного Буга - г. Винница. В Винницкой областной клинической больнице им. Н.И. Пирогова пришло около 150 радиотерапевтов и физиков.

  Компания «Биосенс» также приняла участие в данной конференции. С докладом о современных тенденциях в адаптивной радиотерапии выступила иностранный представитель от компании Elekta Бочарова И.А. Нашей компанией было проведено викторину, в результате розыгрыша которой два чрезвычайных подарка нашли своих счастливых хозяев: специалистов лучевой терапии из Черниговского и Ивано-Франковского областных онкологических диспансеров.

  Примите наши искренние поздравления!

   
 • Elekta Unity святкує отримання CE марки

  З гордістю повідомляємо, що Elekta Unity магнітно-резонансна радіотерапевтична (МР/РТ) система отримала CE марку, що дозволяє реалізацію та клінічне використання даної системи в Європі.

  Дізнайтесь більше: http://ow.ly/4k1l30kxSX0 #cancercare #radiotherapy #ElektaUnity

   
 • З днем медичного працівника!

   
Докладніше