Системи обробки даних

 

SYNERGISTIQ™

Система SYNERGISTIQ™ об’єднує компоненти MOSAIQ та Elekta Synergy за допомогою єдиного синхронізованого інтерфейсу, який забезпечує спільну роботу різних систем, необхідних для IGRT. SYNERGISTIQ оптимізує робочий процес відділення за рахунок автоматизації вибору пацієнтів шляхом передачі контрольних даних і попередніх налаштувань на обладнання Elekta Synergy. Зображення VolumeView ™, контрольні та співставленні зображення автоматично зберігаються в медичній карті пацієнта в MOSAIQ. Ці зображення доступні для перегляду з використанням інструментів співставлення зображень MOSAIQ в усьому медичному закладі. При використанні SYNERGISTIQ система MOSAIQ визначає наявність відповідного контрольного зображення і в разі виявлення необхідності нового контрольного зображення таке зображення запитується автоматично.

MOSAIQ інформаційна система для онкології

MOSAIQ® — це спеціальна інформаційна система  для онкології, що забезпечує оптимізацію роботи всього онкологічного із використанням єдиного інтерфейсу користувача. Ця система забезпечує максимальну ефективність робочого процесу за рахунок ведення електронних медичних карток, що дає змогу мінімізувати об’єм обробки документів на папері. Черги очікування пацієнтів значно скорочуються, зводиться до мінімуму кількість помилок. Система MOSAIQ здатна обслуговувати установи, що використовують обладнання різних постачальників, що працюють в декількох областях і розташовані в різних місцях територіально. Таким чином  система MOSAIQ є комплексним рішенням для онкологічної допомоги, що полегшує роботу кожного співробітника, який бере участь в обслуговуванні онкологічних хворих та забезпечує постійну доступність необхідної інформації де завгодно і коли завгодно.

MOSAIQ® Data Director

Система керування даними MOSAIQ ® Data Director - це система витягу та архівування даних. Система призначена для управління масивами зображень, що постійно збільшуються в обсязі, та іншими даними пацієнтів, що генеруються при використанні сучасних методів візуалізації (зокрема при проведенні променевої терапії під візуальним контролем IGRT). Система MOSAIQ Data Director підтримує різні формати поряд з основним форматом DICOM, забезпечуючи чудові можливості перегляду при використанні програми перегляду тривимірних зображень RT 3D viewer.

Система для медичної онкології MOSAIQ® Medical Oncology

Конфігурацію MOSAIQ ® можна налаштувати з урахуванням складнощів та нюансів як медичної, так і радіаційної онкології, отримавши, таким чином, комплексне рішення для ведення медичних карт онкологічних хворих. Система для медичної онкології MOSAIQ Medical Oncology інтегрується з системою для радіаційної онкології MOSAIQ Radiation Oncology, що забезпечує найбільш зручне рішення для комплексних рішень. Обидві онкологічних системи управління розраховані на роботу з обладнанням різних виробників і використовують одну і ту ж базу даних. MOSAIQ Medical Oncology в електронній карті пацієнта призначена для оптимізації призначення і проведення хіміотерапії за рахунок можливості планування лікування, обробки замовлень і відстеження ходу лікування в одній робочій таблиці.

Система календарного планування MOSAIQ®

Система календарного планування MOSAIQ ® Scheduling - це клінічно ефективне рішення складних проблем планування, що пов'язані з використанням неефективних традиційних методів роботи, що призводять до утворення  помилок, які утворюються за умов паперового документообігу. Ця централізована система календарного планування роботи відділення дозволяє користувачу створювати власні розклади роботи персоналу, розподілу ресурсів та роботи всього відділення взагалі; оснащена гнучкими шаблонами, засобами виявлення та видалення конфліктної інформації , функцією пошуку; дає можливість завантажувати відомості про пацієнта в «електронний помічник».

ANALYTIQ®

Інформація, що зібрана в процесі щоденного використання програмних рішень Elekta, є цінним джерелом даних про онкологічні захворювання. ANALYTIQ «замикає цикл», будучи ефективним засобом дослідження і аналізу даних, отриманих в ході надання онкологічної допомоги, для оптимізації прийняття рішень і постійного підвищення якості роботи.
ANALYTIQ дає можливість зробити більш детальний аналіз частини даних, просто виділивши потрібну область. В аналізах ANALYTIQ легко робити закладки, відзначаючи різні етапи роботи. Кожен аналіз можна експортувати в різних форматах або включити в презентацію для демонстрації результатів дослідження та обґрунтування висновків.

Інноваційні технології

 

Нові можливості для Гамма-ножа

Extend™ Program *
Extend™ Program — це система для неінвазивної повторної фіксації голови пацієнта, що забезпечує можливість фракційного лікування патологій в області голови та шиї. Extend створює нові можливості для найбільш складних випадків та дозволяє розширювати застосування  Leksell Gamma Knife Perfexion.

УЗ-можливості візуального контролю в радіотерапії.

Clarity®

КТ-симуляція є найважливішим етапом робочого процесу в променевій терапії, проте в силу її обмежених можливостей в плані візуалізації м'яких тканин певну складність може представляти визначення характеристик мішені і навколишніх структур. У зв'язку з переміщенням пухлини, а також зміною розмірів і форми мішеней в м'яких тканинах в ході терапії виникає потреба в чіткій візуалізації м'яких тканин.
Clarity ® надає візуалізації м'яких тканин для потреб променевої терапії принципово нового рівня. Легка в освоєнні і зручна у використанні, технологія Clarity вбудовується в будь-який робочий процес терапії з опроміненням зовнішніми пучками і поєднується з будь-яким обладнанням, підтримуючи функції симуляції, планування та проведення терапії.

Нейрохірургічна навігація

SonoWand Invite™ — це компактна система з одним штативом, що призвана зробити революцію в ультразвуковій візуалізації під час операції, вона забезпечує комплексну високоточну тривимірну візуалізацію – на першу вимогу. При роботі з SonoWand хірурги можуть як і раніше використовувати стандартні МР-та КТ-зображення, що були отримані перед проведенням втручання, разом з ультразвуковими зображеннями, що отримуються під час операції.
Таке поєднання дуже ефективно завдяки здатності SonoWand
швидко виводити на екран детальні зображення протягом всієї процедури. Це та інтелектуальна альтернатива,
яка дозволить вам економити час, простір і гроші.

 

FaLang translation system by Faboba

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею

Новини

 • Конференція радіаційних онкологів в Ужгороді 30 червня - 1 липня 2016

  30 червня - 1 липня 2016, Ужгород

  Наприкінці червня цього року до Ужгорода завітали спеціалісти галузі радіаційної онкології, щоб не тільки помилуватися прекрасним краєвидами та насолодитися термальними водами, а у першу чергу представити свої надбання у радіаційній онкології в рамках Науково-практичної конференції Українського Товариства радіаційних онкологів за участі міжнародних фахівців.

  Цього року українське Товариство не обмежилось доповідями та обговоренням клінічних питань, а й приділяли багато уваги організації роботи, підтримання обладнання, найліпшому досвіду інших клінічних закладів.

  До участі у конференції ми люб’язно запросили білоруських колег, які розкрили свій досвід проведення стереотаксичного лікування з синхронізацією по диханню, що є однією із важливих методик лікування рухомих пухлин, як наприклад пухлини грудної залози, легені, печінки та ін. Одна з таких методик, як планування та лікування з регульованою затримкою дихання, Активний координатор дихання (ABC), компанії Elekta, активно використовується вже у Дніпропетровському клінічному онкологічному диспансері, а сьогодні фахівці вже починають використовувати ще більш точну методику підведення дози з урахуванням дихання пацієнта, як планування і лікування з повною синхронізацією з диханням (4D, Symmetry).

  Багато уваги було прикуто до сучасних високоточних методик опромінення, саме такою темою був доклад білоруських колег, щодо проведення стереотаксичної радіотерапії, з повним описанням самої методики, так і критеріїв її застосування.

  Цікавим розділом, як завжди була брахітерапія. На жаль в Україні, цей високоефективний метод контактної радіотерапії незаслужено мало використовується, хоча має багато переваг, як з точку зори розподілення дози, менш виявлених побічних ефектів, в той самий час є набагато менш коштовним ніж конформна дистанційна радіотерапія. Доповідь білоруських колег розкрив підходи та етапи планування на новому обладнанні Elekta, яке за правом займає місце лідера у галузі брахітерапії у світі.

   
 • XIII З’ЇЗД ОНКОЛОГІВ ТА РАДІОЛОГІВ УКРАЇНИ

  26-28 мая 2016, г. Київ

  Кінець травня зібрав в Києві провідних фахівців в області онкології. 26-28 травня в НСК «Олімпійський» проходив Конгрес онкологів і радіологів України, традиційно організований Національним інститутом раку МОЗ України. Мультидисциплінарний підхід, проведення майстер класів на рівні європейських стандартів, доповіді фахівців провідних онкологічних шкіл роблять його по праву головною подією останніх років не тільки в онкології, а й в охороні здоров'я України в цілому.

  Розподіл по секціях дозволив охопити всі патології, а разом з тим підняти такі важливі питання для фахівців всіх спеціальностей, як організація онкологічної допомоги та скринінгу в Україні, а також такого важливого аспекту, як реформування в онкологічній галузі охорони здоров'я України.

  Посилання на матеріали конференції на офіційному сайті Національного інституту раку, Матеріали XIII з'їзду онкологів і радіологів України 26-28 травня 2016, м Київ

  Компанія Біосенс ​​представила для учасників з'їзду матеріали і клінічні публікації компанії Elekta, поділилася досвідом вже реалізованих проектів в Україні, де нові онкологічні установи могли знайти свій шлях модернізації радіотерапії в їх лікувальних установах.

   
 • ESTRO 35

  29 Квітень - 03 Травень, 2016, Турин, Італія

   

  ESTRO є міждисциплінарним товариством, де радіаційні онкологи, медичні фізики, біологи, брахітерапевти та радіотерапевти прагнуть об'єднати свої зусилля з іншими організаціями в галузі онкології, які поділяють бачення ESTRO з передового досвіду в області лікування раку. Конгрес ESTRO 35, який відбувся у італьському місті Турині, де особлива увага приділялась поєднанню різних дисциплін онкологічної практики, мав метою довести необхідність надання загальної доступності до нових можливостей в радіотерапії, для всіх професіоналів в онкології із залучення у щоденному лікуванні та догляді за пацієнтами. Основою наукової програми, як і раніше стояло питання оптимізації планів лікування, збільшення швидкості проведення радіотерапії, і звичайно поліпшення систем доставки дози. Серед виробників, під час проведення ESTRO, традиційними стали організація конкурсів на краще виконання робіт в області радіотерапії, наукові ланчі з обговоренням новинок в області лікування. Як завжди під час конгресів ESTRO, користувачі обладнання Elekta були запрошені на феєричну вечірку, де могли разом провести час, обговорюючи професійні питання та спілкуючись з колегами з інших закладів.

   
Докладніше