Системи обробки даних

 

SYNERGISTIQ™

Система SYNERGISTIQ™ об’єднує компоненти MOSAIQ та Elekta Synergy за допомогою єдиного синхронізованого інтерфейсу, який забезпечує спільну роботу різних систем, необхідних для IGRT. SYNERGISTIQ оптимізує робочий процес відділення за рахунок автоматизації вибору пацієнтів шляхом передачі контрольних даних і попередніх налаштувань на обладнання Elekta Synergy. Зображення VolumeView ™, контрольні та співставленні зображення автоматично зберігаються в медичній карті пацієнта в MOSAIQ. Ці зображення доступні для перегляду з використанням інструментів співставлення зображень MOSAIQ в усьому медичному закладі. При використанні SYNERGISTIQ система MOSAIQ визначає наявність відповідного контрольного зображення і в разі виявлення необхідності нового контрольного зображення таке зображення запитується автоматично.

MOSAIQ інформаційна система для онкології

MOSAIQ® — це спеціальна інформаційна система  для онкології, що забезпечує оптимізацію роботи всього онкологічного із використанням єдиного інтерфейсу користувача. Ця система забезпечує максимальну ефективність робочого процесу за рахунок ведення електронних медичних карток, що дає змогу мінімізувати об’єм обробки документів на папері. Черги очікування пацієнтів значно скорочуються, зводиться до мінімуму кількість помилок. Система MOSAIQ здатна обслуговувати установи, що використовують обладнання різних постачальників, що працюють в декількох областях і розташовані в різних місцях територіально. Таким чином  система MOSAIQ є комплексним рішенням для онкологічної допомоги, що полегшує роботу кожного співробітника, який бере участь в обслуговуванні онкологічних хворих та забезпечує постійну доступність необхідної інформації де завгодно і коли завгодно.

MOSAIQ® Data Director

Система керування даними MOSAIQ ® Data Director - це система витягу та архівування даних. Система призначена для управління масивами зображень, що постійно збільшуються в обсязі, та іншими даними пацієнтів, що генеруються при використанні сучасних методів візуалізації (зокрема при проведенні променевої терапії під візуальним контролем IGRT). Система MOSAIQ Data Director підтримує різні формати поряд з основним форматом DICOM, забезпечуючи чудові можливості перегляду при використанні програми перегляду тривимірних зображень RT 3D viewer.

Система для медичної онкології MOSAIQ® Medical Oncology

Конфігурацію MOSAIQ ® можна налаштувати з урахуванням складнощів та нюансів як медичної, так і радіаційної онкології, отримавши, таким чином, комплексне рішення для ведення медичних карт онкологічних хворих. Система для медичної онкології MOSAIQ Medical Oncology інтегрується з системою для радіаційної онкології MOSAIQ Radiation Oncology, що забезпечує найбільш зручне рішення для комплексних рішень. Обидві онкологічних системи управління розраховані на роботу з обладнанням різних виробників і використовують одну і ту ж базу даних. MOSAIQ Medical Oncology в електронній карті пацієнта призначена для оптимізації призначення і проведення хіміотерапії за рахунок можливості планування лікування, обробки замовлень і відстеження ходу лікування в одній робочій таблиці.

Система календарного планування MOSAIQ®

Система календарного планування MOSAIQ ® Scheduling - це клінічно ефективне рішення складних проблем планування, що пов'язані з використанням неефективних традиційних методів роботи, що призводять до утворення  помилок, які утворюються за умов паперового документообігу. Ця централізована система календарного планування роботи відділення дозволяє користувачу створювати власні розклади роботи персоналу, розподілу ресурсів та роботи всього відділення взагалі; оснащена гнучкими шаблонами, засобами виявлення та видалення конфліктної інформації , функцією пошуку; дає можливість завантажувати відомості про пацієнта в «електронний помічник».

ANALYTIQ®

Інформація, що зібрана в процесі щоденного використання програмних рішень Elekta, є цінним джерелом даних про онкологічні захворювання. ANALYTIQ «замикає цикл», будучи ефективним засобом дослідження і аналізу даних, отриманих в ході надання онкологічної допомоги, для оптимізації прийняття рішень і постійного підвищення якості роботи.
ANALYTIQ дає можливість зробити більш детальний аналіз частини даних, просто виділивши потрібну область. В аналізах ANALYTIQ легко робити закладки, відзначаючи різні етапи роботи. Кожен аналіз можна експортувати в різних форматах або включити в презентацію для демонстрації результатів дослідження та обґрунтування висновків.

Інноваційні технології

 

Нові можливості для Гамма-ножа

Extend™ Program *
Extend™ Program — це система для неінвазивної повторної фіксації голови пацієнта, що забезпечує можливість фракційного лікування патологій в області голови та шиї. Extend створює нові можливості для найбільш складних випадків та дозволяє розширювати застосування  Leksell Gamma Knife Perfexion.

УЗ-можливості візуального контролю в радіотерапії.

Clarity®

КТ-симуляція є найважливішим етапом робочого процесу в променевій терапії, проте в силу її обмежених можливостей в плані візуалізації м'яких тканин певну складність може представляти визначення характеристик мішені і навколишніх структур. У зв'язку з переміщенням пухлини, а також зміною розмірів і форми мішеней в м'яких тканинах в ході терапії виникає потреба в чіткій візуалізації м'яких тканин.
Clarity ® надає візуалізації м'яких тканин для потреб променевої терапії принципово нового рівня. Легка в освоєнні і зручна у використанні, технологія Clarity вбудовується в будь-який робочий процес терапії з опроміненням зовнішніми пучками і поєднується з будь-яким обладнанням, підтримуючи функції симуляції, планування та проведення терапії.

Нейрохірургічна навігація

SonoWand Invite™ — це компактна система з одним штативом, що призвана зробити революцію в ультразвуковій візуалізації під час операції, вона забезпечує комплексну високоточну тривимірну візуалізацію – на першу вимогу. При роботі з SonoWand хірурги можуть як і раніше використовувати стандартні МР-та КТ-зображення, що були отримані перед проведенням втручання, разом з ультразвуковими зображеннями, що отримуються під час операції.
Таке поєднання дуже ефективно завдяки здатності SonoWand
швидко виводити на екран детальні зображення протягом всієї процедури. Це та інтелектуальна альтернатива,
яка дозволить вам економити час, простір і гроші.

 

Наші переваги

 

Швидка доставка

Повна установка

Технічна підтримка

Професійне навчання

Гарантований сервіс

Фотогалерея

 
Подивитися галерею